2733
2739
عنوان

نامزدم مثل بچه میمونه حتی بدتر...

| مشاهده متن کامل بحث + 1312 بازدید | 123 پست
منم تازه الان متوجه شدم که شما گفتی

😅

■دیوانه جان ! , تو چه می دانی , کسی که همه چیز را می سپارد به دل , چه رسوایی می شود , حالا هِی نیا , حالا هِی نباش , حالا هِی گوش هایت را بگیر , چشمانت را ببند , و باور نکن که عشق , مرا چه لامذهبی کرده است , که به هیچ صراطی جز تو , مستقیم نمی شود ... ■                                                                                          ■مـن به خودم تمامت را قول داده بودم .گفته بودم سهم من خواهی شد .تو در تمام جاهای خالی زندگیم پر شده بودی .تو تمامت سهم من بود .آنچنان در آینده ام روشن به نظر می آمدی که تمام گذشته را خط زده بودم .تو قول من ، به خودم بودی ...بیا و مرا پیش خودم بد قول نکن …■                                                                                ■یادم نمی کنی و ز یادم نمی روی؛؛یادت بخیر یار فراموشکار من! ■

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم  میخواستم بگم حالا چرا بچه میمون 😅😂

خخخخ🤣👊🏻

■دیوانه جان ! , تو چه می دانی , کسی که همه چیز را می سپارد به دل , چه رسوایی می شود , حالا هِی نیا , حالا هِی نباش , حالا هِی گوش هایت را بگیر , چشمانت را ببند , و باور نکن که عشق , مرا چه لامذهبی کرده است , که به هیچ صراطی جز تو , مستقیم نمی شود ... ■                                                                                          ■مـن به خودم تمامت را قول داده بودم .گفته بودم سهم من خواهی شد .تو در تمام جاهای خالی زندگیم پر شده بودی .تو تمامت سهم من بود .آنچنان در آینده ام روشن به نظر می آمدی که تمام گذشته را خط زده بودم .تو قول من ، به خودم بودی ...بیا و مرا پیش خودم بد قول نکن …■                                                                                ■یادم نمی کنی و ز یادم نمی روی؛؛یادت بخیر یار فراموشکار من! ■
2728

اههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

چیه این بچه بازیااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

اههههههههههههههههههههههههههههههه

دور از جون بچه میمووووووووووووووووووووووووون

صدای خنده های تو مانند صدای افتادن تکه های یخ در لیوان بهار نارنج است🍃 قدری بخند🍃🍃می خواهم گلویی تازه کنم🍻

من به این نتیجه رسیدم که که مرد های سی ساله عین بچه های سه ساله هستن اشتباهی یه صفر اومده جلوش همسر منم خیلی بچه هست دو روزه قهر هست جاشو باهام عوض کرده غذا نمیخوره 😐

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
منم😂😂😂😂

😅

خیلی حرف زدم که قهر یعنی چی آخه ولی تکرار میکنه

ببرش مشاور ، قبل ازدواج درستش كن . بش بگو من حوصله ندارم بعدا مدام بخوام قهر باشم و ناز بكشمو اين حرفت. از همبن الان گربه رو دم حجله بكش

2738
عزیزم صبح پیام دادم که واقعا من به شوخی گفتم فکر نمی کردم جدی برداشت کنی شرمنده. اما باز جواب نداد ...

بیخیال؛ همسر منم قهریه من تحویل نمیگیرم😁😅

الهی؛ مرا آن ده که آن به  ( وزن شروع ۸۰😔  وزن هدف ۶۵😁)

ولش کن بابا

انقد لوسش نکن

هی پیام بدی هم خودتو سبک میکنی

تو هم خودت بگیر براش 

اون بیاد نازتو بکشه

من اگه بودم وقتی میگفت خوابم برد باهاش قهر میکردم 

میگفتم حتما برات مهم نیستم که منتظرم گذاشتی

بخند، همین  
الان یه سری میگن الان منظورت دوست پسرته یا واقعا نامزدته

خب بین این دوتا کلی فرقه.کارشناسای ما باید دقیق بدونن نسبت چیه تا راهنمایی کنن😁

شوهر منم مثل نامزدته .بهش بگم تو داد و بیداد و برخورد میکنه.یه بار گفتم دیوونه تا حد مرگ کتک زد

خودش شوخی میکنه با من یا ادامو درمیاره من اداشو دربیارم واویلاست.یا مثلا ب شوخی حرف بدی در حد خنگ و اینا بزنم دعوا میکنه

دارم کم کم درستش میکنم مثلا در حال بوس کردن میگم خیلی خری اخماش میره تو هم ولی انشالله  از اینم بهتر میکنم اوضاعشو

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲

ای خدااااا مامان یه بچم دارم نگاه میکنم ک کجاش شبیه میمون هستش 😑😑😑😑🤕🤕🤕

واقعا برای خودم متاسف شدم با حضور بچه دوساله 

یه خانوم متعهد و وفادار به همسرم هستم 😍 مرد من تو بهترین و خوش اخلاق ترین و مهربان ترین مردی هستی که تا کنون دیده ام عاشقتم زیبای من                 👩‍❤️‍💋‍👨 تو مرا جان و جهانی حضرت یااار 👩‍❤️‍💋‍👨 برای شادی روح خواهر عزیزم صلوات میفرستی 🙏
من به این نتیجه رسیدم که که مرد های سی ساله عین بچه های سه ساله هستن اشتباهی یه صفر اومده جلوش همسر ...

نه نامزده منم این اواخر این کارو میکرد که معلوم شد زیر سرش بلند شده

تو خیلی باارزشی
نامزد منم اینجوری بود تازه خیلی بدتر اما این اواخر اینکارو میکرد من که ازش جدا شدم خدا لعنتش کنه چقد ...

ای بابا من نمیدونم چرا مردای گنده رفتارشون از بچه هم بدتره. بخدا برادرزادم قهر کنه یه دفعه نازشو بکشم اشتی میکنه. اما این مرد گنده حتی صبح پیام دادم بهش که شرمنده اما جواب نداد میدونم قهر میکنه تا چند روز طولانی بعدش هم من باید منت بکشم دوباره

ای بابا من نمیدونم چرا مردای گنده رفتارشون از بچه هم بدتره. بخدا برادرزادم قهر کنه یه دفعه نازشو بکش ...

خوب چرا پیام میدی😠پس مقصر خودتی ببین این ذات مرداس خیلی بهشون رو بدی پرو میشن

تو خیلی باارزشی
2706