2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کد بورسی چیه؟از کجا بیاریم؟

کد بورسی کدی هست که سازمان بورس به هر نفر اختصاص میده

برا خرید و فروش سهم کد بورسی لازمه

ظاهرا قراره وزارت اقتصاد به همه کد بورسی بده که بتونن سهام عدالتشون رو بفروشن

برا خرید و فروش سهام تو بورس باید یوزرنیم و پسورد کارگذاری رو بگیرین

خواهش میکنم اگه یکجا میخواین سی درصد رو بفروشین بانک برین و بفروشین اگه میخواین خودتون مدیریت کنین ...

یعنی اگربخوایم بانک بفروشه فقط انتخاب گزینه مستقیم کافیه وبعدش فقط بریم بانک؟

❤💖💛💚
2731
مامی حسین اگ نخوام بفروشم باید چکاری انجام بدم کجا برم ثبت کنم

هیچکاری 

فقط برو تو سایت سهام عدالت روش مستقیم رو انتخاب کن بعد دیگه بزارش بمونه تا سالهای اینده خیلی ارزش داره بزارین بمونه 

2738
کد بورسی کدی هست که سازمان بورس به هر نفر اختصاص میده برا خرید و فروش سهم کد بورسی لازمه ظاهرا قرا ...

الان اخبارمیگه میخوایم واسه همه کدبورسی صادرکنیم اماخب اونایی که غیرمستقیم موندن به چه دردشون میخوره کدبورسی ؟ اوناکه نمیتونن بفروشن درستع؟

❤💖💛💚
الان اخبارمیگه میخوایم واسه همه کدبورسی صادرکنیم اماخب اونایی که غیرمستقیم موندن به چه دردشون میخوره ...

به محض پذیرش صندوق های سرمایه گذاری استانی در بورس، اونا هم میتونن واحد صندوق خود را بفروشن

هیچکاری  فقط برو تو سایت سهام عدالت روش مستقیم رو انتخاب کن بعد دیگه بزارش بمونه تا سالهای این ...

گرفتارشدیم منکه هیچ متوجه نمیشم وقتمونم داره تموم میشه.خب اگ مستقیم انتخاب کنیم دست خودمونه بی فایده اس من میخوام مث قبل دست دولت باشه.منکه بلد نیستم

امیدوارباش