2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کارت ملی  کد بورسی

ممنون از پاسخگوییتون،من کد بورسی دارم ولی کارگزاری هنوز نرفتم ،میتونم برم بانک بفروشم یا باید کارگزاری هم برم اول؟؟

نه ماه انتظار و یک عمر نگرانی،حس ازاد دخترانه را به مهر مادری بخشیدن ،بزرگترین ایثار یک زن است...

جواب سوالاتون 

اولا که نفروشید چون سال دیگه دو برابر میشه 

دوم باید بری سامانه سهام عدالت کد ملی ات بزنی ببینی شاملش میشه و گزینه مستقیم رو انتخاب کنی 

سوم بخوای بفروشی برو تو سایت همون بانکی که سود میریختن برات گزینه فروش سهام عدالت رو بزن 

ممنون از پاسخگوییتون،من کد بورسی دارم ولی کارگزاری هنوز نرفتم ،میتونم برم بانک بفروشم یا باید کارگزا ...

خواهش میکنم

اگه یکجا میخواین سی درصد رو بفروشین بانک برین و بفروشین

اگه میخواین خودتون مدیریت کنین باید یوزرنیم و پسورد از کارگذاری بگیرین

کد بورسی چیه؟از کجا بیاریم؟

توی سامانه سجام ثبت نام کن بعد برو دفتر پیشخوان احراز هویت میکنن کد میدن

نه ماه انتظار و یک عمر نگرانی،حس ازاد دخترانه را به مهر مادری بخشیدن ،بزرگترین ایثار یک زن است...
جواب سوالاتون  اولا که نفروشید چون سال دیگه دو برابر میشه  دوم باید بری سامانه سهام عدال ...

خب سال دیگه دوبرابربشه عایامیشه فروختش یااگه همینجورغیرمستقیم بذاریمش تاابددست دولت میمونه؟

❤💖💛💚
خواهش میکنم اگه یکجا میخواین سی درصد رو بفروشین بانک برین و بفروشین اگه میخواین خودتون مدیریت کنین ...

سپاسگزارم🙏

توی سامانه سجام ثبت نام کن بعد برو دفتر پیشخوان احراز هویت میکنن کد میدن

ممنونم😘

@zanezibaieroozوسایل آرایشی😍😍😍            🌹🌹مثل یک معجزه ای...علت ایمان منی ...همه هان و بله هستند...و شما جان منی ...
2706