2737
2739
آره همه تیک خورده اونجا که بعد وارد کردن کدملی نوشته پیامک اعتبارسنجی اونجارو چیکار میکنین؟

خب یه پیامک به شماره موبایلی که توی سایت اصلی ثبت کردی ارسال میشه اون پیامکو توی این یکی سایت واردش میکنی بعد برات باز میشه. کد تایید هست که نشون میده صاحب کد ملی خود تویی. وگرنه هر کس میتونست کد ملی یکی دیگه رو وارد کنه و از ریز جزئیات سهامش باخبر بشه

خداوند می بیند و میپوشاند مردم نمی بینند و فریاد میزنند..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب یه پیامک به شماره موبایلی که توی سایت اصلی ثبت کردی ارسال میشه اون پیامکو توی این یکی سایت واردش ...

خوب عزیزم چندین بار رفتم بررسی کردم هیچی به هیچی اصلا انگار نه انگار پیامک تایید نمیاد

پیدا کردن نقطه ضعف دیگران کمی هوش میخواهد، اما سوءاستفاده نکردن از آن مقدار زیادی شعور!
خب یه پیامک به شماره موبایلی که توی سایت اصلی ثبت کردی ارسال میشه اون پیامکو توی این یکی سایت واردش ...

خوب آخه پیامک نمیاد اصلا

پیدا کردن نقطه ضعف دیگران کمی هوش میخواهد، اما سوءاستفاده نکردن از آن مقدار زیادی شعور!
2738
خوب آخه پیامک نمیاد اصلا

خب دوباره برو توی سایت اصلی یعنی samanese.ir شماره موبایلتو چک کن ببین درست واردش کردی

خداوند می بیند و میپوشاند مردم نمی بینند و فریاد میزنند..