به همه افرادی که حدود ده سال قبل ثبت نام کرده باشن میتونید از سامانه samanese.ir استعلام بگیرید

آهان من هشت سال ازدواج کردم پس اون موقع مجردبودم بابام هم حتماثبت نام نکرده که نمیگیره

یک صلوات مهمونم میکنیدبرای خونه دارشدنم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
هیچکاری  فقط برو تو سایت سهام عدالت روش مستقیم رو انتخاب کن بعد دیگه بزارش بمونه تا سالهای این ...

اخه ماشنیدیم میگن اگه نفروختین بایدبه کاردیگه هم کنین؟؟؟امانمی دونم چی ؟

فرقی نمیکنه  تو هر دو حالت قیمت تابع قیمت سهم های شرکت هاست  فقط فرقشون تو نحوه فروش و ن ...

یعنی مثلا چندوقت دیگه هم اگه اجازه فروش به غیرمستقیم هاروبدن بازم همین قدرسودسهام دارن؟ 

واینکه اگرالان برم بانک من چقدرطول میکشه بهم 30درصدشوبدن به این زودیامیدن؟

من خیلی استرس دارم میترسم آزادش کنم والان برم بانک بفروشمش اونوقت چندماه دیگه به ضررم بشه ولی خب به پولش احتیاج دارم 

❤💖💛💚
جواب سوالاتون  اولا که نفروشید چون سال دیگه دو برابر میشه  دوم باید بری سامانه سهام عدال ...

توی سامانه سجا هم باید ثبت نام کنیم؟

خداوند می بیند و میپوشاند مردم نمی بینند و فریاد میزنند..
کارت ملی  کد بورسی

سلام ببخشید من سهام همسرم رو آزادسازی کردم اما هرچقدر تلاش میکنم نمیتونم از قسمت مشاهده دارایی های سهام عدالت که یعنی ببینیم سهام کجاها بهمون تعلق گرفته رو باز کنم هرچقدر کدملی رو میزنم پیام اخطار میاد که کاربری با این مشخصات وجود نداره

پیدا کردن نقطه ضعف دیگران کمی هوش میخواهد، اما سوءاستفاده نکردن از آن مقدار زیادی شعور!
2706