2733
2734
عنوان

شوهرم دیشب یه حرفی زد جیگرم سوخت..

| مشاهده متن کامل بحث + 1718 بازدید | 107 پست
اتفاقا وظیفشه مگ مجبورش کردن زن بگیره ک بخاد خرجی نده ذره ذره نیازای زن وظیفه شوهرشه رفعش کنه

شوهر من که چند وقته اصلا خرج.خورد و خوراکمونم نمیده دیشبم بهم گفت برو کار کن خرج خودتو بچتو بده

نه به دا من حتی عصبانی هم نشدم چون میدونم اونا چه جورین و چه فکری میکنن... شوهرم شروع کرد داد و بیدا ...

خب حتما یه چیزی گفتی یه غر زدی که شوهرت فهمیده و عصبانی شده،مگه نه با نگاه کردن تنها شوهرت که مغزتو نمیخونه

قلبت را به خدا بسپار وقتی میدانی بدون حکمت او برگی از درختی نمی افتد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان بهترین کار اینه بری یه سیم به اسم خودت بگیری ! شوهرت به خاطر قطع رابطه عصبانیه سر هر چیزی میخواد خشمشو خالی کنه بهانه دستش نده

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
2728
چه توقعاتی داری ؟ بیاد قبضتو پرداخت کنه 😐😐

یعنی قبض ننه باباشو پرداخت کنه قبض شریک زندگیشووو نه؟؟

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  
یعنی قبض ننه باباشو پرداخت کنه قبض شریک زندگیشووو نه؟؟

پدرشوهر؟؟

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
رفته قسطی کرده اس امس اس اقساطیش اومد بعد اقساطشو نداده اس ام اومد که قطع میشه من نمیدونستم نداده&nb ...

عجب خوش خیالی هستی 

اس قسطی اومده بعد نشستی ببینی قسطهاش را پرداخت میکنه یا نه🤣🤣🤣ناراحت نشو عزیزم برو کل هزینه را پرداخت کن .بزار پیامکش بره بفهمن

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا
یعنی قبل از این ماجرا پرداخت میکردم پدرشوهرتون ؟

نه بابا هیچوقت ... جو گیر شده واسه خودش از این صدقه ها میدن که مثلا دل پسرشون به رحم بیاد... من هزار بار گفتم این 100 تومن 200 تومنا فقط توهینه

دخترم تمام زندگی من
2738

ولی به نظرم توقعات این چنین اگه انجامم بشه سطح ادمو تو خانواده همسر میاره پایین ،خانواده همسر من اصلا هیچ کمک مالی به پسرشون نکردن حدود ۱۰ تومن قرض بود اونم دادیم ،با این حال حرفاییم که ازز،سر حسادت پشتم میشنوم میزنن به روشون نمیارم

شوهر من که چند وقته اصلا خرج.خورد و خوراکمونم نمیده دیشبم بهم گفت برو کار کن خرج خودتو بچتو بده

والا من خودم کار میکنم خودم خرج خودمو بچمو میتونم در بیارم بازم این حرفارو میشنوم

دخترم تمام زندگی من
خب عزیزم هنوز میخاستی طلبکارم باشی ؟ خب ا نا وظیفه ندارن پرداخت کنن چه برسه که قهرم باشین 

کلی فحشش داده بیچاره رو. اونوقت ناراحت نباشه؟

نی نی من کجایی ؟ تو کجایی؟ ندارم در سرم جزتو هوایی. کجایی؟ تو کجایی؟😔😔
پدرشوهر؟؟

نه شوهرش

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  
عجب خوش خیالی هستی  اس قسطی اومده بعد نشستی ببینی قسطهاش را پرداخت میکنه یا نه🤣🤣🤣ناراحت نشو ...

پیامکس واسه اونا نمیره واسه خودم میره حالا امروز مجبوریم پرداخت کنیم چون من با خطم کار میکنم نمیشه قطع باشه

دخترم تمام زندگی من
وظیفشم نبوده بره قسطی کنه فضولی میکنن که بعدش ادمو ضایع کنن مثلا میخوان چیو ثابت کنن من نمیدونم در ه ...

وای اسی چقدر مغروری 

یعنی چی فضولی کرده 

سیمکارت به اسم پدر شوهرت بوده ،مالک خط ایشونه 

پیامک برا ایشون میره ،درضمن اگه از مبلغی زیادتر بیاد امتیاز سیمکارت از صاحبش سلب میشه و واگذار میکنند.برا ما این اتفاق افتاده شکایت هم کنی فایده نداره

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا
2706