2737
2734
عنوان

شوهرم دیشب یه حرفی زد جیگرم سوخت..

| مشاهده متن کامل بحث + 1718 بازدید | 107 پست
عه فک کردم شوهره نمیده آب روغن قاطی کردم آره خب وظیفه پدرشوهرش نیس... اختیار مالشو داشته نداده

وظیفشم نبوده بره قسطی کنه فضولی میکنن که بعدش ادمو ضایع کنن مثلا میخوان چیو ثابت کنن من نمیدونم در هر صورت چیزی که واسه من مهم بود حرف شوهرم بود نه چیزای دیگه کلا تاپیک از بحث من خارج شد حالا همه گیر دادن وظیفه اون نبوده انگار من گفتم چرا قبضمو نداده

دخترم تمام زندگی من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میخوام برخم شوهر احمقم نمیزاره خاک بر سرم دیگه کل زندگیمو دادم دستش که اخرش به خاطر 100 تومن ضایم کن ...

به مردا رو ندین به مردا رو ندین به مردا رو ندین ، بابا شما هم ادمین برا خودتونم زندگی کنین یکی نیست بزنه تو سرم همینا رو به خودم بگه 😞

خدایا چی میخواستیم و چی شد! 
2731
درست بخونید  اسی انتظار داشته پدرشوهرش قبض را پرداحت کنه

شما درست بخون من داشتم بررسی میگکردم که بدهی دارم یا نه .. من از حرف شوهرم ناراحت شدم که گفت ادم حسابت نمیکنن

دخترم تمام زندگی من
رفته قسطی کرده اس امس اس اقساطیش اومد بعد اقساطشو نداده اس ام اومد که قطع میشه من نمیدونستم نداده&nb ...

عزیزم خیلی توقعات بیخودی از پدر شوهرت داری اونم درست در زمان قهر .

2738

همسرت بخاطر قطع رابطه شما دلخوره و اینجوری گفته.

اگه میتونی سیمکارت رو بزن به اسم خودت یا یه سیم دیگه بگیر.

سر هر حرفی بخوای اینجوری حرص بخوری داغون میشی. 

من مسلمان هستم .اسلام کامل است.اما،من نیستم.اگر اشتباهی از من سر زد؛ این عیب را به من نسبت دهید نهدینم!!! 👈 این روزها بیشتر معنی دعای فرج رو میشه درک کرد، پس لطفا همه با هم بخونیم 🤲💗﷽💗اِلهى‏ عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجآءُ، وَ ضاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ، و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَيک‏ الْمُشْتَکى‏، وَ عَلَيک الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخآءِ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ، اُولِى الْأَمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَينا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِک مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ، فَرَجاً عاجِلاً قَريباً کلَمْحِ‏ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ، يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ، يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ، اِکفِيانى‏ فَاِنَّکما کافِيانِ، وَانْصُرانى‏ فَاِنَّکما ناصِرانِ، يا مَوْلانا يا صاحِبَ‏ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرينَ.🤲خدايا بلاء عظيم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و اميد قطع شد و زمين تنگ شد .....😔🌼اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری(س)🌼
رفته قسطی کرده اس امس اس اقساطیش اومد بعد اقساطشو نداده اس ام اومد که قطع میشه من نمیدونستم نداده&nb ...

ببخشید یعنی توقع داشتی پرداخت کنه که اینجور ناراحت شدی و دعوا شده دیگه و توقعتم بیجاست

قلبت را به خدا بسپار وقتی میدانی بدون حکمت او برگی از درختی نمی افتد...
همسرت بخاطر قطع رابطه شما دلخوره و اینجوری گفته. اگه میتونی سیمکارت رو بزن به اسم خودت یا یه سیم دی ...

نمیتونم باهاشون رابطه داشته باشم یعنی اونا خودشونم منو نمیخوان فقط پسرشونو میخوان

دخترم تمام زندگی من
ببخشید یعنی توقع داشتی پرداخت کنه که اینجور ناراحت شدی و دعوا شده دیگه و توقعتم بیجاست

نه به دا من حتی عصبانی هم نشدم چون میدونم اونا چه جورین و چه فکری میکنن... شوهرم شروع کرد داد و بیداد اخرشم اینو گفت

دخترم تمام زندگی من

وقتی همیشه خودت قبض موبایلتو پرداخت میکردی دیگه ب چه خیالی اقساطت رو پرداخت نکردی و منتظر پدر شوهرت بودی؟؟؟تو با موبایل حرف زدی و نت خریدی اونوقت انتظار داشتی پدر شوهرت قسطتو بده هههه.

نه بابا اصلا پولش واسه ما پولی نیست

اسی 

پولش برات پولی نیست؟؟؟

خب نزار زیاد بشه که کار به اخطار برسه ،بد پدرشوهرت ب۶ عنوان مالک سیمکارت ازترسش بره قسطی کنه

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا
2706