2726
عنوان

شوهرم دیشب یه حرفی زد جیگرم سوخت..

1718 بازدید | 107 پست

من با خانوادش کلا قهرم.. خط موبایلم به اسم پدرشوهرمه حالا نمیدونم چرا سر خود رفته قبضشو قسطی کرده ..یعنی ماله همشونو کرده ماله منم کرده دیشب اس ام اس او.مد که بدی داری و قطع میشی نگاه کردم دیدم ماله همشونو داده فقط ماله منو نداده... داشتم نگاه میکردم یه دفعه شوهرم شروع کرد داد و بیداد و فش و ... من اصلا چیزی نگفته بودم فقط میخواستم ببینم اشتباه شده یا واقعا نداده که وقتی فهمیدم واقعا نداده به جای من اون شروع کرد داد و بیداد اخرشم گفت داری میسوزی که ادم حسابت نمیکنن... بچه ها دلم خیلی شکست....

دخترم تمام زندگی من

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چه توقعاتی داری ؟

بیاد قبضتو پرداخت کنه

😐😐

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

میگفتی ن ک خودشون ادمن

○ یه نگاه ب خودت                                                                یه نگاه به طرز فکرت بکن                                                      این دلیل اینجا وایستادنت ✌️
اون وظیغه نداره قبض موبایل شمارو بده و اینکه تو قهرو دعوا این چیزارم هست  باشوهرت دوس و بهش ن ...

کسی نگفته وظیفه اونه من خودم همیشه خودم قبضمو میدم اصلا احتیاجی به پول هیچکدومشون ندارم . نمیدونم چرا این صدقه هارو میدن بعدشم اینجوری میکنن 

دخترم تمام زندگی من
2706