2733
2734
نه...فقط یه کوچولو بالاش اونم فقط پارچه اش خیلی هم خوبه...اگر قصدی نداشتی و مدلت همینه خیلی هم خوب ...

تازه بالاشم هولوگرامیه دیگه 

والا چی بگم خدا کنه ناراحت نشه 

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حتما قربونت برم 🌸 یسوال لباسم شبیه لباس عروسه!؟

نه کی گفته؟

اینجا خداروشکر هیچ چیز رو نمیپسندن تا بخوای واسه یه مراسم لباس روشن بپوشی میگن مگه عروسی؟!😐

عهد باید سیاه بپوشی ا این جا راضی بشن😒

.الهم صلی علی محمد و آل محمد❤️  اینجا سایت تبادل نظره ؛دقت کنید(تبادل نظر)،نه تحمیل نظر🙂 خواهر من اگر با حرفی که تو تاپیک گفته میشه مخالفی لطف کن فحش نده😑😑😑😑.استارتر تاپیک زده که نظر افراد رو بدونه اگر دیدی عنوان تاپیک رو نمی پسندی لطفاً تاپیک رو ترک کن.هروقت میبینم هرکس نوشته واسه حاجتم صلوات، حتماً میفرستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بسیار هم زیباست😍

خودت پسندیدی و به دلت نشسته پس خیلی هم خوشگله

.الهم صلی علی محمد و آل محمد❤️  اینجا سایت تبادل نظره ؛دقت کنید(تبادل نظر)،نه تحمیل نظر🙂 خواهر من اگر با حرفی که تو تاپیک گفته میشه مخالفی لطف کن فحش نده😑😑😑😑.استارتر تاپیک زده که نظر افراد رو بدونه اگر دیدی عنوان تاپیک رو نمی پسندی لطفاً تاپیک رو ترک کن.هروقت میبینم هرکس نوشته واسه حاجتم صلوات، حتماً میفرستم
2728
نگران نباش خانم عزیز نگران مسجد و حرما هستی حرما باز شده دوست منم الان مشهده شما هم برو زیارت اونکا ...

جوابی واسه حرفتون ندارم😂

فقط دوس دارم بخندم به طرز فکرتون و اینکه هرچی دلتون میخواد از حرف بقیه برداشت میکنید😂😂😂

بای بای😂

دل اگر تیره نباشد،همه دنیاااست بهشت...❤🍃
نه نیست گلم  لباس عروس خیلی فرق داره  وای من خواهرشوهرای دختر خالم ۲ تاشو لباس عرو ...

بخدا من چون خودم عروس حساسی بودم دلم نمیخواست اینجوری شه واقعا 😢😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بسیار هم زیباست😍 خودت پسندیدی و به دلت نشسته پس خیلی هم خوشگله

مرسی خواهر خوشگلم آنقدر گفتن از چشم افتاد بخدا من دلم نمیخواد عروس ناراحت شه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

لباست خیلی خوشگلههه

موهاتم مدل باز درست کن عزیزم😍😍😍😘😘😘

واسه کنکورت هم دعا کردم 

تو هم واسه من دعا کن پزشکی قبول بشم❤😉

اَز بُلَندایِ نِگاهِ تو،فَقَط پَرواز و پَرواز و پَرواز🌸🧚‍نَه محضر لازِمه،نَه حَلقِه خب،امّا تویی هَمدم،تویی مَحرَم،تویی هَمراز❤💏
2738
لباست خیلی خوشگلههه موهاتم مدل باز درست کن عزیزم😍😍😍😘😘😘 واسه کنکورت هم دعا کردم  تو هم ...

انشالله با هم قبول میشیم عشقم 😍❤️

لباسم سفیده خواهری!؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشالله با هم قبول میشیم عشقم 😍❤️ لباسم سفیده خواهری!؟

نه هلوگرامی خیلی فرق داره با لباس عروس

من واسه عروسیم خواهرم هلوگرامی پوشید

تو تالار ۱۸۰ درجه با مال من فرق داشت

سفید نیست 

خیلیم خوبه😍❤

اَز بُلَندایِ نِگاهِ تو،فَقَط پَرواز و پَرواز و پَرواز🌸🧚‍نَه محضر لازِمه،نَه حَلقِه خب،امّا تویی هَمدم،تویی مَحرَم،تویی هَمراز❤💏
نه هلوگرامی خیلی فرق داره با لباس عروس من واسه عروسیم خواهرم هلوگرامی پوشید تو تالار ۱۸۰ درجه با م ...

خب خداروشکر بخدا استرس داشتم چون ذره ای به ناراحت شدن عروس راضی نبودم ❤️❤️❤️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عروسی داداشته استارتر ببخشید فضولی کردم

نه پسر خاله همسرم ولی خب خیلی صمیمی و نزدیکیم جوری که من با خواهراش رفتم خواستکاری

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706