2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودخواهی نی عزیزم ولی رنگش واقعا برا ما سفیده در ضمن اگه بدون ژپون بپوشی بازم خوبه. ولی با ژپون دیگه ...

سفید نیست ک.رنگ لباس آبی خیلی کم رنگه تور روش هفت رنگه.

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲
2731
😆تازه دوختم پارچشم تازه اومده☺️

مدل قدیمی دوختی چرا؟

پارچه ش یه جوری انگار چند بار پوشیده شده نمیگم کهنه س انگار کثیفه

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲
مدل قدیمی دوختی چرا؟ پارچه ش یه جوری انگار چند بار پوشیده شده نمیگم کهنه س چرک برداره انگار

اتو نزده سركار خانم خياط😭

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سفید نیست ک.رنگ لباس آبی خیلی کم رنگه تور روش هفت رنگه.

تور روش هفت رنگه زیرش سفیده. بعدشما فذض کن این با ژپون چی میشه. دامن بزرگ میشه مثل لباس عروس. منکه نظرمو گفتم حالا اسی هر جورمایله انجام بده

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 
اصلا یه درصدم هدفم این نبود بخدا 😢فک نمیکردم به این بگن سفید 

اگه چروک باشه خیلی بده ها کاش یجوری اتو کنی

🔺️🔻به عقایدهم احترام بذاریم 🔺️🔻اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم. اگر نمیتونی لطفا ریپلای و بی ادبی  نکن🚫
2740
تور روش هفت رنگه زیرش سفیده. بعدشما فذض کن این با ژپون چی میشه. دامن بزرگ میشه مثل لباس عروس. منکه ن ...

خب تن پوش كه گذاشتم با ژپون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اتو نزده سركار خانم خياط😭

من رنگشو گفتم.ب اتو و صافی کار ندارم.با اتو رنگ عوض میشه؟؟

حالا دوست داری بپوش.چرا نظر میپرسی وقتی دوس داری؟

من رنگشو گفتم.ب اتو و صافی کار ندارم.با اتو رنگ عوض میشه؟؟ حالا دوست داری بپوش.چرا نظر میپرسی وقتی ...

قربونت رنكش هولوگرامي جديد اومده چرا دعوا داري

1
5
10
15
20
25
30
35
40