2737
2739
عنوان

تقویت فن بیان میشه لطفابیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 5501 بازدید | 48 پست
کمی از ادم هافاصله بگیر اویزون نباش براخودتم احترام قائل شو وقتت روصرف خودت کن.اونوقت ببین چ کششی ...

همتون انگار دارید مشکلاتمو میگین آویزون میشم کسی بم‌محل نمیزاره خوبم ولی تو حرفا ورفتارم نمیتونم نیتمو نشون بدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو دو موردش ضعیفم هم بانک لغاتم کمه هم ارتباطم ضعیفه ینی باوجود خوش قلبیم ودوستایی ک دارم کسی زیاد م ...

شاید با توجه به اینکه میگی همسرت هم ارومه شما هم اون شور و نشاط رو دیگه نداری. امروزه مردم انقدر استرس و دغدغه و گرفتاری دارن که گاها وقتی فرصتی میشه با دوستهاشون وقت بذارن دلشون میخواد لحظات شاد و پرهیجانی رو بگذرونن. سعی کن وهله ی اول شاد باشی و پرانرژی . فیلمهای شاد بین همین فیلم دیدن هم مهارت ارتباط برقرار کردن رو افزایش میده. وقتی سرحال باشی راحت تر با مخاطبت ارتباط میگیری و به قول معروف حرف حرف میاره

چرخ برهم زنم ار غیرمرادم گردد
2731
شاید با توجه به اینکه میگی همسرت هم ارومه شما هم اون شور و نشاط رو دیگه نداری. امروزه مردم انقدر است ...

دقیقا شادی از من رخت بر بسته همش نگرانی در مورد آینده واسترس بخدا بیشترم بخاطر همینه ک نمیتونم ارتباط برقرار کنم با دور وبریام.غمگینم از بعد ازدواجم وانرژی وشادی ندارم.شوهرمم محدودم میکنه برا ارتباط داشتن حتی تاحالا شاید بعد۶سال یبارم خودم تنهایی تو شهر نرفته باشم😔😔😔

2738
تو دو موردش ضعیفم هم بانک لغاتم کمه هم ارتباطم ضعیفه ینی باوجود خوش قلبیم ودوستایی ک دارم کسی زیاد م ...

من بر عکس تو ام...با اینکه اخلاقم سگیه ولی خیلیا تمایل دارن باهام وقت بگذرونن. هم جنس ها سو تعبیر نشه!!! میگن خوب گوش میدی ب حرفامون سنگ صبوری خوش صحبتی اما خدااا نکنه قاطی کنی باس بزنیم ب فرار🤣🤣🤣🤣

والا.... با این نوناشون🤨به نی نی یار قول دادم اگه عصبانی شدم فقط تودلم فحش بدم؛ دل جونم ولی بلندگو قورت داده انگار🤭😆فازت چیه میگی مخالف نظرمی ریپلای نکن؟!🤔سلطااااان تو نظرت رو بگی، ما حرفمون رو قورت بدیم؟؟😏هرکی میگه طرز پوشش و حرف زدن و کوفت و زهر مار هرکسی به خودش مربوطه خر🐴 است...( دلم میخواد؛ به خودم مربوطه😎)
دقیقا شادی از من رخت بر بسته همش نگرانی در مورد آینده واسترس بخدا بیشترم بخاطر همینه ک نمیتونم ارتبا ...

میدونی اینکه میگی همسرت محدودت میکنه خب الان نمیتونی در این مورد کاری کنی چون 6 ساله و تقریبا عادت شده براش و رفعش زمانبره. اما سعی کن اول ارتباط موثر و شاد رو با همسرت برقرار کنی . تو خونه بگو بخند. وقتی واسه تفریح بیرون میرین فضای شادی رو ایجاد کن بذار هر دو همزمان قالبتون رو کم کم عوض کنید. با تلفن که با دوست و اشنا و همسرت صحبت میکنی پرانرژی و خوشرو باش. 

چرخ برهم زنم ار غیرمرادم گردد
2706