2737
2739
عنوان

مدل لباس کدومو بدوزم

| مشاهده متن کامل بحث + 612 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
عروسی اینم معلوم نیس برم...اصلا موندم همینطوری بدوزم یا نه..میترسم کنسل شه یه لباس بمونه رو دستم&nbs ...

مجلسی بارداری رو بعده هام میتونی بپوشی مختص بارداری نیست.نهایت تو عکس اتلیه ایی بپوش ۴تا عکس یادگاری بگیر

خدای مهربون شکرت😍
طبیعی میخوام از سزارین میترسم

عه چ خوبه من از موقعی ک باردار شدم از هر کی میپرسم برا زایمان این جوابو بهم میده.دمت گرم ایشالله ب راحتی زایمان کنی و بیای خاطره تو برام بنویسی 

میشه برای برآورده شدن حاجت قلبیم یه صلوات بفرستین؟من همیشه براتون دعا میکنم ک حاجت روا بشین و غم و غصه از دل همه خانوما بره چون خانوما خیلی دلاشون نازکه و تحمل غصه ندارن...الهی هیچوقت غم به دلتون راه پیدا نکنه
عه چ خوبه من از موقعی ک باردار شدم از هر کی میپرسم برا زایمان این جوابو بهم میده.دمت گرم ایشالله ب ر ...

مرسی گلم😘ایشالاتوام نی نیتو صحیح وسالم بغل بگیری🌺

❤🌺نفس مامان۹۹/۵/۲۵زمینی شد🌺❤☆♡ چهارتاآدم حسابی توزندگیت نگه دار،بقیه فقط سلام،خداحافظ👋☆♡
پس  این جور مدل هارو  نه بخر نه بدوز  انقدر لباس های بارداری شیک هستن تو بازار برو او ...

حاضریا خیلی گرونه راستش بازار هم نرفتم ببینم اوضاع چجوریه اونقد تنبل شدم ک نگو

میشه برای برآورده شدن حاجت قلبیم یه صلوات بفرستین؟من همیشه براتون دعا میکنم ک حاجت روا بشین و غم و غصه از دل همه خانوما بره چون خانوما خیلی دلاشون نازکه و تحمل غصه ندارن...الهی هیچوقت غم به دلتون راه پیدا نکنه
2738

عزیزم لباسهایی که انتخاب کردی بد نیستن انتخاب این مدل لباسها تو بارداری  ربطی هم به اعتماد بنفست نداره به نااگاهیت بر میگرده چون بارداری اولته هنوز تا فاز دختر یهات هستی و تیپ یه زن باردار تو ذهنت نیست اینها اصلا تو بارداری قشنگ نمیشن بدترین مدلن برا بارداری چون فرم بدنت عوض میشه زشتت میکنن این لباسها

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
عزیزم لباسهایی که انتخاب کردی بد نیستن انتخاب این مدل لباسها تو بارداری  ربطی هم به اعتماد بنفس ...

اخ ک گفتی...اصلا قابل قبول نیس برام لباسای زنونه..حتی پیرهنای نخی بلندو دوس ندارم بپوشم کم کم باید خودمو عادت بدم