2733
2734

ژنتیک تاثیرش خیلی کمه 

زندگی بدون استرس

خواب کافی

تغذیه سالم 

دکتر و دارو در دسترس

حتی کیفیت آب لوله کشی مناطق بالای شهر بهتره 

ولی حب حرف شما هم درسته  مردهای پولدار دنبال زن خوشگل میگردن و زنشون اصلاح میشه 

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به چهره ها و خصوصیاتی که میبینین فنوتیپ میگن که تحت تاثیر دو عامل محیط و ژنتیک هست پولدارا به دلیل نوع تغذیه خوب و همچنین آرامش روانی که نسبت به بقیه از لحاظ مالی دارن فنوتیپ بهتری نشون میدن😄 که این از دوران جنینی تا بزرگسالی میتونه اتفاق بیفته

2728

یه نکته مهم پولدارا با خوشکلا ازدواج می کنن پولدار به شوهر یا زن متوسط قانع نیس ولو خودش زشت باشه لذا نسل پولداا کلا خوشکلن اونوقت خوشکل فقیر تن به ازدواج با متوسط زشت میده نسل فقرا زشت میشن....عجبببب فیلسوفی هستم ولی درسته حرفم نههههه

عزیزم فشار فکری کمی دارن از لحاظ مالی الان قشر متوسط به پایین فقط در استرسن واین استرسا باعث پیری وهزار مشکل دیگه میشه ولی اون قشر پولدار استرسی ندارن وصددرصد اینا زیبا جون میمونین وتغذیه اونا با معمولیا فرق میکنه

مربی هستم کسایی که نیاز به رژیم و ورزش دارن میتونن پیچمو فالوکنن وبه دوستاشون معرفی کنن بهشون برنامه رایگان داده میشه _faezeh.p.m@ دایرکت بدین دوستان😘🌹

یه دختره تو فامیل ما هست نمیتونم چطور بگم خیلی زیباست هر کی ببینتش از نگاه کردن بهش خسته نمیشه پدر مادرش هیچی ندارن 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2740

با احترام نه قبول ندارم

آدم پولدار که خوشگل نیست زیاد دیدم

آدم فقیر زیبا هم همینطور

فقط کسی که وضع مالیش زیاد خوب نیست پول اینکه بخواد به خودش برسه نداره برای همین زیاد به چشم نمیاد

ولی کسی که پولدار هست قشنگم نباشه میتونه یه سر و لباس معقول برای خودش درست کنه

من برعکسشو دیدم  

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
دقیقا منم بیشتر خوشگلارو تو قشر متوسط ‌‌و ضعیف دیدم ...حتی سمت ما دخترای روستا خیلی زیباتر از شهرنشی ...

کلا بقیه تا پولدار میبینن اعتماد ب نفسشونو از دست میدن و خودشونو داغون میبینن و طرفو زیبا 

من فامیل پدرخدابیامرزم  خیلی خر پولن وقتی کنارشونم استرس دارم گاهی یا حس میکنم یه قدم عقب ترم ولی این تصورات خودمه چون عکسا و فیلما رو هرکی میبینه میگن خیلی شبیهشونی

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🌹سومین کاربری به علت زبون درازی در حرف حق😉☝🏻

شما ببین نسل جدید داره زیباتر و بلندقدتر میشه چون تغذیه بهتر شده زمان ما جنگ و مشکلات بعدش باعث شده مادرامون تغذیه خیلی خوبی نداشته باشن ولی الان با اینکه گرونیه  همه چیز زیاده بچه ها خوشگل شدن طبیعتا پولدارا دسترسی بهتری به بهداشت و تغذیه دارن 

2706