2410
2553
کلا بقیه تا پولدار میبینن اعتماد ب نفسشونو از دست میدن و خودشونو داغون میبینن و طرفو زیبا  من ...

خیلی موافقم ...

میان خضر و موسی چون فراق افتاد، فهمیدم/ که گاهی واقعیت با حقیقت در منافات است/ اگر در اصل دین حُبّ ست و حُب در اصل دین، بی شک/ به جز دلدادگی هر مذهبی، مُشتی خرافات است

نه قبول ندارم چون تو فامیلمون هم پولدار داریم هم متوسط و ضعیف الان که مقایسه کردم میبینم اصلا اینطور نیست

آن که شق القمرش سوره ی قرآن من است                   بارها گفته علی شاه نجف، جان من است                         | یا امیر المؤمنین حیدر(ع) |                                                         .                                                                              بی علی هرگز نشاید دم ز دینداری زدن                            دین و ایمان را کسی دارد که ایمانش 💚 علیست 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه بدون عمل 

مارو میگی😎

من پادری درست میکنم اگه بخوایی عکس بفرستم قیمتم توافقی😍😍😍😍انشالله تا 1399/9/9 به خواستهام میرسم. ❤✨ لطفا صلوات مهمونم کن. اقایون به تاپیک های من نیان و پست منو ریپ نزنن وگرنه گزارش میزنم🚫
2720

فقیروقتی بازنش رابطه زناشویی دارن استرس واینا ومشکلاتشون زیاده ولحظه لقاح واینااسترس اثرمیذاره ازنظرمن بعدپولدارا باارامش اقدام میکننن واسه بچه.پولدارا مادر ازقبل تغذیه خوب داشتهحالا توبارداری هم تغذیش خوبه غم دکترو زایمانو نداره.باباشم تغذیه خوب داشه وبدنشون برای بچه دارشدن اماده س.

من خیلی به این مساله دقت کردم متوجه شدم اصلا ادم تو یه فضای فقیرنشین تر از قبل که وارد میشه زشتیها زیاد میشن پوست بد حتی ناهنجاریهای ظاهری و حتی معلولیتها که خب تا حدی منطقیه

یه نکته مهم پولدارا با خوشکلا ازدواج می کنن پولدار به شوهر یا زن متوسط قانع نیس ولو خودش زشت باشه لذ ...

همیشه هم اینجورنیس یه نفر ازاشناها متخصص پولدار زنش لیسانس ولی خیلی خوشگل خودش زشت دخترشونم ۱۸سالش خیلی زشت کپی باباش بعد کنکور حالا یهو عوض میشن کلی با جراحی امکانش هس قیافشون به باباشونم بره حتما ک همه به مامانشون نمیرن

2714