2737
2734
عنوان

احضار روح درسته؟ تجربه دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1208 بازدید | 166 پست
اره عزیزم من خودم خیلی ازین کارا میکردم و نمیترسیدیم اصلا...همه میگن تو همزاد داری  بخاطر همین ...

یعنی میدیدیشون و باهاشون ارتباط کلامی برقرار میکردی؟ چطور ممکنه آخه

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اذیت نمیشم دلیلشم یکم شخصیه ولی جوری عمل کردم که هیچ آسیبی ندیدم

با اجنه ارتباط برقرار نکن از من میشنوی تو این راه نرو و ایمانت رو خیلی حفظ کن

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
2738
البته با اطلاعات اشتباه  بعضیاشون اشتباه بود مخصوصا نظریه ارواحی که داشتن

میتونی از اینده بگی ینی؟ برات درد سر نشدن 

امکانش هست تو خصوصی برام پیام بدی؟

2706