2733
2739
عنوان

احضار روح درسته؟ تجربه دارید؟

1208 بازدید | 166 پست

این که میخوام تعریف کنه واقعیت داره 

بچه ها من یه دوستی داشتم پدربزرگش دعانویس بود حالا اینکه اینو همین اول ماجرا تعریف کردم برا اینکه ، اینا با داداشش و فامیلی دوره هم جمع میشن ، بدون حضور پدربزرگ‌، احضار میزنن ، از قضا مبدونین که روح نمیاد ، اجنه میان ، و تا مدت ها بعدش اذیت بود یه مرد میومد تو خوابش و میگفت من همون جنی ام که اوون شب منو احضار زدین دوست دارم و میخوام باهات باشم‌، همش کابوس و اینا تا اینکه‌به پدر بزرگش اطلاع میدن و اوون یه دعای همراهی میده و این دوست ما خوب میشه 

ولی میدونین چیش عجیبه اینکع دو سال بعد اوون ماجرا به شکل سنتی ازدواج کرد و اسم شوهرش مجید بود همون اسمی کع اوون شب احضار پرسیده بودن ، 😐دخترا هم دغدغمون همینه 😂اسم شوهر اینده پرسیده بود جواب داده بود مجید 

تا زمانی که ازدواج کرد باور نداشت همون میشه 😐😏

ازین مدلی دیدین دورو برتون؟ 

خدایا امشب و تا صبح بگذرونم فردا نماز میخونم🥴🥴

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
ممنوعه  پیامبر ممنوع کرده  اما ازدواج میشه کرد و متاسفانه الان هم ازدواج میکنن و بچه دا ...

چجوری😫

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم