2737
2734
عنوان

از دست پسرم دلم خونه

| مشاهده متن کامل بحث + 741 بازدید | 30 پست
دعا میکنم برات . الهی زندگیت درست بشه . پسر من هیچ مشکلی نداره ‌.تا حالا نشده بگه کاش خواهر یا براد ...

الان ایران نیستی؟

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه
خوش بحالت ۲ تا کشور رفتی‌. من تو عمرم حتی یه شهر هم مسافرت نرفتم اوضاع زندگیم داغونه شوهرمم معتاده. ...

نیاریا عزیزم

تک‌ فرزند بودن بهتر از ابنه که با این شرایط بچه بیاری

خودش بعدها متوجه میشه صلاحشو خواستی که نیاوردی

ضمنا آدم گاهی دوستایی پیدا میکنه که خیلی بهتر و کارآمد تر از خواهر و برادرن

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان ایران نیستی؟

نه ایران نیستم .اینجا مشاور هست ولی سبک زندگی و تربیت های اینجا فرق میکنه .دلم یه مشاوری میخواد که با مدل زندگی ایرانی ها آشنا باشه 

خدای من همان خدای حیوانات است‌.ای انسان ! از ظلم هایی که به من میکنی پیش همان خدایی شکایت میبرم که تو آرزوهایت را پیشش میبری

مشاور کودک برید تا دیر نشده

دنیا پر گرگه ساده نباشه بهتره

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2731
نه ایران نیستم .اینجا مشاور هست ولی سبک زندگی و تربیت های اینجا فرق میکنه .دلم یه مشاوری میخواد که ب ...

آهان

من‌‌‌‌ یک دکتری میشناسم که مشاوره غیر حضوری میده اسمش دکتر فرناز ابهرزنجانی هست مشهد زندگی میکنه 

سرچ کن ببین اطلاعاتی شماره تماسی پیدا میکتی

اگر پیدا نکردی من میپرسم میگم ولی طول میکشه خیلی

به نظرم بچه شما...شاید به چالش کشیده نشده..به اصطلاح عامیانه خیلی پاستوریزه بار اومده...شکست و مخالفت رو با همسن هاش تجربه نکرده...بهتر بگم تجربه روابط اجتماعی اش  پایین...شاید کم تر از حد معمول با هم سن و سال هاش بازی کرده یا وقت گذرونده..یا این که سایه شما و پدرش خیلی تو روابطش پررنگ بوده، یا مشکلاتش با همبازی هاش رو شما حل کردین و خودش تجربه ای نداره و  ..مستقل نشده

2738

من پسرم اوایل کمی بی عرضه بود 

باهاش برخورد کردم 

حتی بهش گفتم کسی اذیتت کرد بزنش ..من جواب میدم

یه سری یکی زده بودش ( با کفش زده بود تو چشمش ...کبود شده بود ...یکی دیگه فحش داده بود طرف فکر کرده پسر من بوده پسر منو زده بود)

بردمش در خونه طرف 

به مادرش گفتم قراره برم شکایت 

شب اومدن در خونه و کلی التماس 

منم گفتم پسرتون باید رسما از پسرم عذرخوای کنه و..

یادش دادم که حقشو بگیره 

الان خیلی بهتر شده 

دعا میکنم برات . الهی زندگیت درست بشه . پسر من هیچ مشکلی نداره ‌.تا حالا نشده بگه کاش خواهر یا براد ...

دلیل هم همینه. از بچگی تو جمع همسن و سال هاش به چالش کشیده نشده. بچه ها از سن 2 سالگی سر اسباب بازی باهم درگیر میشن شکست میخورن و سری بعد بخاطر بازی با اسباب بازی دلخواهشون تلاش میکنن و گاهی میجنگن 

اما وقتی بچه ها تنها بزرگ میشن. پدر و مادر همیشه در خدمتشونن همیشه همه اسباب بازی در اختیارشون . بخاطر همین این روابط و دفاع کردن از خودشون ووسایلشون رو یاد نمیگیرن. تو سن مدرسه هم که اعتماد به نفسشون میاد پایین بخاطر همین عدم توانایی. با یه مشاور مشورت کنید. 

عزیزم پسر منم تاحدودی همینطوره البته الان دوسال و هفت ماهشه مشاور گفت که باید در هفته ۲_۳ مرتبه خانه بازی بره و مهدکودک هم حتمابره واقعا هم تاثیر داشت اما فعلا به خاطر کرونا همه چی تعطیل شده متاسفانه

در کل برای این مشکل باید بچه زیاد تو گروه هم سالان خودشون باشن 

نیاریا عزیزم تک‌ فرزند بودن بهتر از ابنه که با این شرایط بچه بیاری خودش بعدها متوجه میشه صلاحشو خو ...

درسته ولی آرزوها و حسرتها خودمو چکار کنم چقدر دلم یه بچه میخواد یه نوزاد کوچولو.‌میدونم که این فرصت کم کم ازم گرفته میشه چون به مرور سن بالاتر میره و توانایی کم میشه. برا همین ناراحتم . چون در آینده خیلی تنهام. البته سعی میکنم افکارمو تغییر بدم ولی میدونم حقیقت همینه. و اینم با توجه به شناخت از اخلاق پسرم میدونم که اگر یه خواهر یا برادر کوچولو داشته باشه خیلی شادتر میشه و روحیاتش تغییر میکنه چون الان خیلی افسردس.اما ازینکه نمیتونم شرایط رو تغییر بدم و همه چیز رو مهیا کنم برای اوردن بچه. ناراحتم. ازینکه مثل نی نی سایتیها که سریع تصمیم میگیرن و در حالی که هنوز بچه اول خیلی کوچیکه بچه دوم میارن نیستم خیلی ناراحتم

درسته ولی آرزوها و حسرتها خودمو چکار کنم چقدر دلم یه بچه میخواد یه نوزاد کوچولو.‌میدونم که این فرصت ...

عزیزم هرکس شرایط زندگی خودشو داره....خودتو با کسی مقایسع نکن 

ضمنا اون‌‌نوزاد کوچولو هم نهایتا تا همون ۱ سال اول نوزاد هست بعدش بزرگتر میشه و دوباره جریان عادی زندگبش پیش میاد و مشکلات مربوط به خودش پیش میاد

برا پسرتم همینطوره....تا یک سال اول جذابه ولی بزرگتر که بشه سازگاری سخت تره....سعی کن برا تقویت روحیه اش کلاس های ورزشی بفرستیش تا با همسالانش هم اونحا آشنا بشه و روحیشم تقویت بشه....چون خواهر و برادرم که ۲۴ یاعته همبازی بچه نیستن 

غصه تنهایی آیندع رو هم نخور....مردم ۶ ۷ تا بچه دارن بازم تو پیری تنهان تو سعی کن خودتو وابسته به بچه بار نیاری که تو پیری یخوای هی چشم انتظارش باشی

2706