2737
2734
عنوان

از دست پسرم دلم خونه

741 بازدید | 30 پست

من یه پسر ده ساله دارم هوشش خیلی خوبه ولی خیلی ساده هست نمیدونم چی کارش کنم خیلی از ایندش میترسم

خدای من همان خدای حیوانات است‌.ای انسان ! از ظلم هایی که به من میکنی پیش همان خدایی شکایت میبرم که تو آرزوهایت را پیشش میبری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثلا یه موردش این هست که امشب مهمون داشتم پسر دوستم که فقط یکسال ازش بزرگتر هست بخاطر اینکه پسرم از روی تبلت خودش یه بازی رو پاک کرده عصبانی شده تبلتش رو گذاشته زمین با پا رفته روش  ال سی دی تبلت سوخته

بعد این بچه احمق من تا مهمانها نرفته بودن صداش در نیومده 

درصورتیکه تا به امروز نه کتک از ما خورده نه کاری کردیم که بخواد از ما بترسه. تو خونه هم همیشه آرامش بوده. 

من و شوهرم هم  آدمهای خشن و دعوایی نیستیم اما ساده و احمق هم نیستیم

موندم باهاش چیکار کنم

خدای من همان خدای حیوانات است‌.ای انسان ! از ظلم هایی که به من میکنی پیش همان خدایی شکایت میبرم که تو آرزوهایت را پیشش میبری
2731

از این موردها چندبار داشته ،اصلا نمیتونه از حق خودش دفاع کنه

چندین بار از این موردها داشتیم

هرچی بزرگتر میشه بیشتر از ایندش میترسم 

دارم دق میکنم ،اصلا مساله تبلتش نیست ،مساله این حجم از سادگی و حماقتش هست .

الان از دستش کلی گریه کردم. 

میترسم فردا روز صد تا بلا سرش بیاد

چندتا بچه داری

همین یه دونه رو دارم .

درسش خوبه،باهوشه،اما حتی اگه تو مدرسه یکی وسایلش رو هم برداره اصلا صداش درنمیاد

2738
میتونم بپرسم چرا بچه نیاوردی؟منم یه پسر ۱۲ساله تک فرزند دارم

موقعی که ۵ سالش بود مهاجرت کردم دوتا کشور جا به جا شدم ،شرایط بچه دار شدن نداشتم .الانم ۳۷سالم هست اعصاب بچه جدید ندارم .

تو تربیت همین یکی موندم

موقعی که ۵ سالش بود مهاجرت کردم دوتا کشور جا به جا شدم ،شرایط بچه دار شدن نداشتم .الانم ۳۷سالم هست ا ...

خوش بحالت ۲ تا کشور رفتی‌. من تو عمرم حتی یه شهر هم مسافرت نرفتم اوضاع زندگیم داغونه شوهرمم معتاده. اما پسرم خیلی اصرارم میکنه برا خواهر برادر تمام روز گریه و قهر و التماس میکنه . شما بچت کنار اومده با این مسئله؟

خوش بحالت ۲ تا کشور رفتی‌. من تو عمرم حتی یه شهر هم مسافرت نرفتم اوضاع زندگیم داغونه شوهرمم معتاده. ...

دعا میکنم برات . الهی زندگیت درست بشه .

پسر من هیچ مشکلی نداره ‌.تا حالا نشده بگه کاش خواهر یا برادر داشتم .خانواده خودم و همسرم هم کم جمعیت هستند . این موضوع برامون جا افتاده .

هم خودم و هم همسرم هر کدوم فقط یه خواهر داریم که اونا هم فعلا بچه ندارند.

دور و اطرافم هم اکثرا تک فرزند هستند 

دعا میکنم برات . الهی زندگیت درست بشه . پسر من هیچ مشکلی نداره ‌.تا حالا نشده بگه کاش خواهر یا براد ...

خانواده منم خیلی خیلی کم جمعیتن ولی خب بچه ها تو مدرسه باهم حرف میزنن. اکثر بچه ها خواهر برادر دارن و برا همکلاسیها تعریف میکنن پسر من خیلی براش خسرت شده

2706