2733
2739
اههههه این ماه بخدا روز ۲۳موعد تو رحمم عین گردو سفت شده بود ودرد داشت کااامل حسش میکردم  اما ا ...

منم هر ماه این حسو دارم‌و‌ پریود میشم‌ 😔 ن دیگه امیدی نیست

خدایا ازت میخام مصلحتتو با خاسته ی دل من یکی کنی و این ماه بهم یه نینی سالم بدی آمین 🤲🤲🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زود بچه بیار اگه وزنت بالاست بیار پایین ورزش کن باشگاه برو رازیانه‌بخور

ینی اگ سن ۲۷اینجوریا بخوام بچه بیارم دیره؟؟

وزنم مشکلی نداره ورزشم دائما نه ولی سعی میکنم فعال باشم

رازیانه بخاطر گرمیش بخورم؟

2728
آمادگی جسمانی برو حتما🥺دعا میکنم که خدا دلتو شاد کنه

خیلی ممنون.. تو ماه رمضون ورزش میکردم حلقه میزدم پیاده روی میکردم تو ماه  دوبار پری شدم فک میکنم ورزشم سنگین بود کمش کرذم فقط یک ساعت پیاده روی تند میرم و حلقه .. آدم نمیدونه چ غلطی بکنه.. کاش فقط خودم بودم همسرمم هست ضعیف

ممنون عزیزم خدا نکنه؛ والا خیلی اذیت شدم هر چی دارو خوردم سقط نشد اخرش لاپاراسکوپی کردم ولی نمیدونم ...

منم لاپاراسکوپی شدم

سختت میشد درمیوردن

ولی کاش همون موقع میگفتم  ببندش لوله مو

من که دوبارم عکس رنگی رفتم

لوله راستم نصفه ش بسته ست وملتهب هست زده لگنم و لوله چپم هم چسبنده شده

حداقل این‌دکترای بیسواد که رفتم‌پیششون نگفتن زودتر عمل کنم یه سال هم‌الکی وقت وپولم هدر نره

تازه‌دو‌هفته پیش رفتم یه دکتر خوب بهم گفت تا این‌لوله ت بسته نشه باردار نمیشی چوم‌التهاب های اون میریره تو‌رحمت نمی ذاره اید‌جنین تشکیل شه .تشکیل هم‌بشه سقط میشه

والا آشناهای من دونفر هم مثل‌من‌خارج از رحم‌شدن تقریبا همزمان بامن ولی خداروشکر الان‌دوتاشون هم بچه دار شدن بدون عمل وغیره  ولی من‌نشدم چون‌لوله م ملتهب هست

حالا شما هم حتما مراجعه کنید به یه‌متخصص خیلی خوب تا وقت و پولتون مثل‌من‌هدر نره

شاید شماهم راحت باردار شدید

اقدام‌کردید؟

2740
واقعا؟؟اخه هنوز وقتش نیست😑هنوز میترسم حس میکنم نمیتونم بپذیرم مادر شدنو..نمیدونم نکنه باردار نشم&nb ...

مم چون دوران مجردی پریودم نامنظم بود و رفتم دکتر فهمیدم تنبلی دارم.همون موقع دکترها بهم گفتن بلافاصله بعد ازدواج باید بارداری...که 5 ماه بعد عروسیم بفکر شدم و رفتم دارو درمان.که باردار شدم با دارو.اما سقط شد...اما میدونم الانکه 4سال گذشته اگه برم دارو درمان ب اون زودی باردار نمیشم شاید 1سال باید تحت درمان باشم و یا بیشتر

من ٥ سال نازايي داشتم تو اين پنچ سال بجز سال اولش، همه اش تو مطب دكترها بود و هيچ وقت درمانم رو متوقف نكردم اما هر روز كه ميگذشت دكترها نااميدترم ميكردن، دو بار iui كردم يكبار عمل اندومتريوز داشتم كه ٥ ساعت تو اتاق عمل بودم و يكي از لوله هام رو برداشتن و دو بار ivf كردم كه جواب نداد و بار سوم كه ميخواستم ivf كنم دكتر آب پاكي رو ريخت رو دستم و گفت با رحم خودت باردار نميشي و بايد رحم اجاره اي بگيري اما من قبول نكردم و با توكل بر خدا تو رحم خودم انتقال دادم  و تو اوج نااميدي معجزه خدا رو ديدم و جواب آزمايشم مثبت شد 

همه اينها رو گفتم كه بهتون بگم نااميد نباشيد اول توكل بر خدا كنيد و بعد هم از تلاش دست نكشيد

خدايا شكرت🙏🏻
مم چون دوران مجردی پریودم نامنظم بود و رفتم دکتر فهمیدم تنبلی دارم.همون موقع دکترها بهم گفتن بلافاصل ...

چرا اکثر خانوما این مشکلو دارن اخه😑انشالله دارو میخوری و باردار میشی عزیزم اگرم دیر بشه فداسرت مهم اینه ک بشه

سلام آدرس لطفا

قبلا فرديس كرج بوده الان شهرك راه اهن هست متاسفانه ادرسش تو دفترمه فك كردم تو گوشيم هست تو دفتر نوشتم مامانم خوابه نميتونم چراغ رو روشن كنم فردا حتمن شمارشم ميفرستم 

مهربونا اگه دوست داشتين  براي ازدواج و خوشبختي ابجيم  صلوات بفرستين هر كي فرستاد بگه منم به نيتتون بفرستم😘😘😘 
ینی اگ سن ۲۷اینجوریا بخوام بچه بیارم دیره؟؟ وزنم مشکلی نداره ورزشم دائما نه ولی سعی میکنم فعال باشم ...

ببین عزیزم توفک نکن همون موقع که اقدام‌میکنی‌زود باردار میشی

شایدم شدی

خداروچه دیدی

ولی اگر شرایطشو داری اقدام کن

سن پایین‌تر بهتر هست

رازیانه تخمدان هارو فعال میکنهوالا فک کنم سردی هست

با یه قاشق عسل قاطی کن بخور

دوست من تنبلی داشت خیلی مصرف میکرد وخدارشکر باردار سد

پوست پیاز طلایی هم‌بجوشونی بخوری عالیه

دوستم با باشگاه رفتن و طب سنتی و مصرف رازیانه‌خداروشکر بعد تقریبا دوسال اقدام باردار شد

2706