2737
2734
من یه بارم باردار نشدم برا دلخوشی... تازه یه بارم کرو کردم نگرفت دوتا جنین بی کیفیت دیگه هم دارم امی ...

بهتر سقط خیلی بده خیلی

هم روحتو هم جسمتو نابود میکنه😭

آدم یا باردار نشه یا اگرم میشه بمونه براش

خدایا شکرت بابت گل نازی که به من و همسرم هدیه دادی❤️🤲🏻خدای بزرگ و مهربون دامن همه ی منتظرا رو سبز کن و شب نخوابی با نی نی رو بهشون بچشون🤲🏻😏🤪🤩😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم خارج از رحم لوله راست باردار شدم یعنی باید لوله راستمو ببندم تا باردار بشم 

بمیرم

دوست ندارم دشمنم این درد تجربه کنه

تو‌سقط کردنی قلب داشت؟

با‌دارو دفع شد یا لاپاراسکوپی؟

زایمان زود رس بی دلیل...دهانه رحمم باز شد یهو...دکتر گفت شلی دهانه رحم داری... و اینکه باید سرکلاژ کنم.دیگه دوباره دکتر نرفتم برای بارداری مجدد...میترسم از اینکه دوباره ازم بگیره خدا ...ودیکه هم باردار نشدم

2731

من یکسال...مورفولوژی یک اسپرم ودی اف ای ۲۷

بچه ها یه سوال ...شماهم قبل از پری داخل واژنتون حس باز بودن دهانه رحم دارید که انگار یجوری هوا داخلش هست یا حسی مثل اینکه الان یه چیزی میفته ازش؟

اخه من یکهفته قبل از پری این حسو دارم 

این ماه بازم همین حسو دارممممم  

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
امیدت به خدا باشه منم گفتن باید آی وی اف کنی ولی رفتم باشگاه ماه اول باردارشدم

من الان دوماه سه ماهه ک روزی  یه ساعت پیاده روی میکنم.. دیگه قرصمم نمیخورم این ماه پریود نشدم بخاطر تنبلی تخمدان.گفتم فعلا صبر میکنم قرص نمیخورم ببینم تا کی پریود نمیشم

2738
من یکسال...مورفولوژی یک اسپرم ودی اف ای ۲۷ بچه ها یه سوال ...شماهم قبل از پری داخل واژنتون حس باز ب ...

اره منم دقیقا همین جوریم 

خدایا ازت میخام مصلحتتو با خاسته ی دل من یکی کنی و این ماه بهم یه نینی سالم بدی آمین 🤲🤲🤲
بمیرم دوست ندارم دشمنم این درد تجربه کنه تو‌سقط کردنی قلب داشت؟ با‌دارو دفع شد یا لاپاراسکوپی؟

ممنون عزیزم خدا نکنه؛ والا خیلی اذیت شدم هر چی دارو خوردم سقط نشد اخرش لاپاراسکوپی کردم ولی نمیدونم چرا لوله مو درنیاورد خودم قبل عمل نمیدونستم دفورمه س گفتم درش نیار اونم به جای تشخیص درس به حرف من گوش کرده لوله مو که به دردنخور بود دس نزده

ممنون عزیزم خدا نکنه؛ والا خیلی اذیت شدم هر چی دارو خوردم سقط نشد اخرش لاپاراسکوپی کردم ولی نمیدونم ...

لولتو دراری چطور باردار شی

ان شا الله بزودی برای امام حسن علیه السلامحرم میسازیم و در نیمه رمضان غرق در گل و گلابش میکنیم
اره منم دقیقا همین جوریم 

اههههه این ماه بخدا روز ۲۳موعد تو رحمم عین گردو سفت شده بود ودرد داشت کااامل حسش میکردم 

اما امروز که ۲۴موعدم هست همین حسو دارم 

انگار ببخشید دهانه رحمم باز هست ومیخاد یه چیزی بیفته

یعنی این حسه بیاد دیگه امیدی نیست؟

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
2706