2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من پیارسال یه بارداری خارج از رحم داشتم تو لوله راستم

الان هم هرچی اقدام میکنم نمیشه و چنتا متخصص رفتم گفتن ای وی اف

ولی دوهفته پیش رفتم دکتر نصر گفت لوله راستت‌نمی ذاره باردار شی باید ببندی اون‌لوله تو

دست رو دلمون نذار خواهر😔😭

خدایا شکرت بابت گل نازی که به من و همسرم هدیه دادی❤️🤲🏻خدای بزرگ و مهربون دامن همه ی منتظرا رو سبز کن و شب نخوابی با نی نی رو بهشون بچشون🤲🏻😏🤪🤩😍

چرا بعد ۶ ماه دلیل سقط چی بود

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

من یادمه ۱۷،۱۸سال ک بودم دکتره گف تنبلی تخمدان دارم

ینی الانم‌ممکنه باشه؟ازدواج کردم الان ۲۴سالمه ولی اقدام نکردم ب بارداری هنوز زوده برامون 

ینی ممکنه منم باردار نشم؟؟وای نگین تروخدا ما دوتامون جونمون در میره واسه بچه😭

طب سنتي برو استارتر پيش اقاي عزتي عاليه خيليا نتيجه گرفتن از اطرافيان من 

مهربونا اگه دوست داشتين  براي ازدواج و خوشبختي ابجيم  صلوات بفرستين هر كي فرستاد بگه منم به نيتتون بفرستم😘😘😘 
من یادمه ۱۷،۱۸سال ک بودم دکتره گف تنبلی تخمدان دارم ینی الانم‌ممکنه باشه؟ازدواج کردم الان ۲۴سالمه و ...

زود بچه بیار

اگه وزنت بالاست بیار پایین

ورزش کن

باشگاه برو

رازیانه‌بخور

من یه بارم باردار نشدم برا دلخوشی... تازه یه بارم کرو کردم نگرفت دوتا جنین بی کیفیت دیگه هم دارم امی ...

امیدت به خدا باشه منم گفتن باید آی وی اف کنی ولی رفتم باشگاه ماه اول باردارشدم

2706