2737
2739
عنوان

اعصابم خورده چرااينجوري شده 😐😐😕😭

| مشاهده متن کامل بحث + 153 بازدید | 21 پست
شوهرم گیر داده طبیعی همین یکم پیش داشتم اتمام حجت میکردم باهاش ک اگ طبیعی بودم ۱کلمه موقع رابطه حق ن ...

خواهرجان باپول هم يعني انجام نميدن اينهمه زن ميره سزارين ايناهمه ظاهرسازي خداكمكت كنه منوموقع برش ازناحيه پرينه زيادزدن وخون ريزيم قابل كنترل نبودهم ازواژن عمل شدم هم ازشكم تاقطعش كردن خون ريزي رو😭

😍😊🥀اجي برام يدونه صلوات ميفرستي فرستادي بگومنم برات بفرستم😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بخاطر همین گشادی دست ب دعامیبردم سزارین کنم.. سزارین کردم اولی عالی بودسزارین ولی بچه ام کلیه ش س ...

الهي عزيزدلم منم ريزش مو نگم برات گلي جان خدابهمون توان بده راستي جنسيتشون چيه بچه هات 

ای وای عزیزم واقعا بد اوردی ک هر دورو انجام دادی 😢😢

اره انشاالله خدابه شماكمك كنه ودست دكتروماماي خوب بيفتي خودتوني نيت سلامت باشين 🌹

2731
الهي عزيزدلم منم ريزش مو نگم برات گلي جان خدابهمون توان بده راستي جنسيتشون چيه بچه هات 

ممنون عزیز..اولی پسر دومی دختر...🌼🎀 دومی رو دکترتغذیه رفتم تادختربشه تاقیدبچه برنم ولی شوهرم میگ نه...من بمیرمم نمیارم دیگ🌼🎀

من هزاران بار گفتم بخدا تو طبیعی بدن دیگه اون بدن قبل نمیشه چون دکترم کاملا برام توضیح داد ولی یسریا ...

اره واقعاخدانگذره به اطرفيانم كه هي گفتن طبيعي بيارديگه زورميزني ميادبيرون يه لحظه اس 😐