2733
2739
عنوان

شوهر پشیمون

| مشاهده متن کامل بحث + 624 بازدید | 44 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میشه تعریف کنی  ینی تو دو هفته انقدر تغییر کرد  کارای قبلشو دیگه انجام نمیده؟

شوهر من کلا اخلاقش خوبه دست و پای منو بست میخواست منو بترسونه که به حرفش گوش بدم بعدشم خودش باز کرد بهم گفت نرو خونتون گرفت برام تلویزیون فیلمی که دوس داشتم و گذاشت و جرات نداشت در رو از روم قفل کنه چون قبلا کرده بود منم دعوا راه انداختم قسمم داد از خونه نرو بیرون ولی تا رفت لباسام جمع کردم رفتم ۱۵ روز ندیدمش اومد در خونمون اینقدر التماسم کرد رفت پیش بابام خواهش کردالان با مامان بابام خوبه حتی مادربزرگم رو میپرسته هوامم داره من شده قهر کردم خواستم جامو عوض کنم نمیزاره میگه باید پیشم باشی 

من فقط دخترم دخترم دخترم‌دخترم‌ زندگیمه اول دخترم بعد برادرم بعد مادرم بعد خواهرم و پدرم رو دوست دارم
شان وشخصیت شمابیشترازخونه وماشینه تاکی باج؟؟

ببین آخه خانم هم مقصر بوده همیشه کوتاه اومده پیشش این اولین حرکت جدیش بوده ک شوهر هم خیلی از ابروش ترسیده 

بعدم بچه دارن 

خانواده هم پشتش نیستن

2738
میشه تعریف کنی  ینی تو دو هفته انقدر تغییر کرد  کارای قبلشو دیگه انجام نمیده؟

دو هفته چيه عزيزم يك ساعتم كافيه براي تغيير رفتار 

بهش بگو ك اول و اخرين بخششمه 

بهش بگو اگه خودتو جلوم دار بزني هم ديگه نميبخشمت

والا طرف من 180 درجه تغیر کرد البته بعده 2 سال جدایی..اما عوض میشن دیذم که میگم..هم خودم کاملا عوض شدم هم اون 

لعنت به منی که تو به صلاحش نبودی😢😢بچه ها برا یه مامان کم سن که حالش خیلی داغونه دعا کنین
شوهر من کلا اخلاقش خوبه دست و پای منو بست میخواست منو بترسونه که به حرفش گوش بدم بعدشم خودش باز کرد ...

ببین شوهر تو خوب بود این وحشی تمام عیار بوده 

زن حامله رو زده بچه اولش سقط شده

2706