2726
عنوان

شوهر پشیمون

624 بازدید | 44 پست

بچه ها بنظرتون امکان داره شوهری ک دست بزن داره خیانت کرده فحش میده اینا...یهو خوب ش 

مثلا زنش قهر کن بره ولی ب خانوادش نگه اینم قسم و التماس ک بیا برگرد من جبران میکنم خونه ماشین می زنم ب اسمتو فلان 

امکان تغییر تو دو هفته موجوده اونم انقدر زیاد ؟

اول خونه و ماشین رو به نام بزنه..بعدش مشخص میشه

عضوگروه نارنجی🧡 شروع رژیم ۹۹/۶/۳۰⁦💪🏻قد۱۷۵. وزن اولیه۷۶🤐هدف اول۷۰😋هدف دوم۶۵😍هدف نهایی61 ⁦❤️⁩ خدایا به امید تووو⁦❤️⁩۹۹/۹/۹من به هدف دومم حتما رسیدم و نزدیک هدف آخرم😍😍😍شروع رژیم با کمک @بامداد_خمار.هی تویی که داری امضای منو میخونی اینو بدون هیچوقت برای شروع دیر نیست.همیشه سعی کن بهترین نسخه از خودت باشی اراده کن و تموم بهونه هارو بریز دور.تو میتونی⁦😍⁦💪🏻⁩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بله نمونه اش را زیاد دیدم.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:68،وزن جدید:61/400،وزن 99/2/28: 61،وزن 99/3/11: 60/700،وزن 99/4/8: 58/500،وزن 99/5/5: 57/300،وزن هدف: به هدفم رسیییییییییدم.💪💪💪💪.خواستن توانستن است💪💪💪💪*با تشکر فراوان از الهه جون و سرگروه های عزیز😍😍😍

مردا وقتی یه گندی میزنن حاضرن کلی باج بدن

خدایا اقایون تو این تایپیک نیان😅😅

‏یه جوری از خواهر شوهر مادرشوهر بد میگن انگار خانواده‌ی طرف جانیه و فقط این آقایی که با اینا ازدواج کرده سالم بوده و خانوم اومده نجاتش داده😏بعضی وقتا باید به همه بفهمونی که 
میشه تعریف کنی  ینی تو دو هفته انقدر تغییر کرد  کارای قبلشو دیگه انجام نمیده؟

والاااااا تجربه‌ ثابت کرده مردی ک خیانت کرده و بعدش میاد میگه پشیمونم و خونه میزنم بنامت، در ظاهر خوب میشه اما در اصل بیشتر از قبل حواسش هست ک سوتی نده و لو نره 

‏یه جوری از خواهر شوهر مادرشوهر بد میگن انگار خانواده‌ی طرف جانیه و فقط این آقایی که با اینا ازدواج کرده سالم بوده و خانوم اومده نجاتش داده😏بعضی وقتا باید به همه بفهمونی که 
2706