2737
2739
عنوان

خدایا چیکار کنم😭😭😭😭😭پاهام😭

| مشاهده متن کامل بحث + 854 بازدید | 44 پست
من ناشکری نمیکنم ولی چرا اینا فکر من نیستم😭 ی بیماری می‌تونه کل زندگی ی آدم مختل کنه مخصوصا پا ک ...

اگه به اون معلولي فك كني ك همش رو ويلچروارزويلحظه ايستادن روي كف پاشو داره بخاطر معلوليت ازبيشتر خواسته گذشته و حتي ممكن نتونه هيچ وقت نتونه ازدواج كنه وخيلي چيزاي ديگه راحت تر كنارمياي مشكل مشكله قلب دوم اين حرفانداره فقط بايد بخدا توكل كني سلامتيتوازخودش بخواي

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بذار یه چیزی بگم. من شده بودم 90کیلو داشتم می‌ترکیدم! لباسام همه تنگ شده بود  با کلی نا امیدی ...

میسی عزیزم

شماها خ خوبید 

حتی الان ک تو حال نشستم دارم سعی میکنم اشکام نیاد😢

بخدا اگر یروزی خوب شدم میام همینجا میگم 

میگم بخاطر شماها بود

2731
میسی عزیزم شماها خ خوبید  حتی الان ک تو حال نشستم دارم سعی میکنم اشکام نیاد😢 بخدا اگر یروزی ...

اخه گریه برا چی دختر جون😂 من کلی مشکل دارم

دیسک کمر با درد شدید! نمیتونم زیاد راه برم سر پا وایسم یا حتی بشینم و بخوابم 

پسوریازیس دارم چند تا لکه پسوریازیس تو بدنم هست حتی تو موهای نازنینم سرم پسوریازیس داره همش میخاره و پوسته میده 

کیست و تنبلی تخمدان دارم

بیماری پانیک دارم

یه زانوم خود ب خود داخلش خورد شد مجبور شدم تخلیه ش کنم و الان توش خالیه 

و دراخر من همش‌21 سالمه عزیزم

اما بنظرم زندگی هنوز قشنگیاشو داره

هرچی براش غصه بخوری بدتر میشه

مهم اینه که چجوری و با چه چشمی دنیارو ببینی💖😍

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂
اخه گریه برا چی دختر جون😂 من کلی مشکل دارم دیسک کمر با درد شدید! نمیتونم زیاد راه برم سر پا وایسم ...

سعی میکنم دیگ گریه نکنم😊😂

خدا همرو شفا بده انشالله

من تا حالا هیچ وقت اینجا بخاطر این مشکلم تاپیک نزده بودم حتی با کاربری قبلیم

ولی خب سعی میکنم این عروسی ک تموم شد شروع کنم

بخاطرش مسافرت تابستون ک ابجیم گف بیا بریم نمیرم😂😐

مرسی از امید دادنات عزیزم😊

سعی میکنم دیگ گریه نکنم😊😂 خدا همرو شفا بده انشالله من تا حالا هیچ وقت اینجا بخاطر این مشکلم تاپی ...

بنظرم مسافرتتو برو روحیه ت عوض میشه بعد پر انرژی برو برا عمل 

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂
بنظرم مسافرتتو برو روحیه ت عوض میشه بعد پر انرژی برو برا عمل 

نه میخام تابستون این ورزشاشو انجام بدم شاید دیگ نیاز ب عمل نبود

آخه دلم نمیخاد کسی بدونه😢

اگ عمل کنم فوق فوقش همه دوستامو خالم میفهمن

2738
نه میخام تابستون این ورزشاشو انجام بدم شاید دیگ نیاز ب عمل نبود آخه دلم نمیخاد کسی بدونه😢 اگ عمل ...

اصلا مهم نیست کسی بدونه یا نه! ب خودت افتخار کن

برا هرکسی ممکن از این قبیل مسائل و مشکلات اتفاق بیوفته 

پنهان و فرار عرصه رو برای خودت فقط تنگ میکنه

منم دستشویی میرم میشینم نمیتونم پامو کامل بذارم زمین و رو پنجه میشینم. ینی برا منم کوتاه؟ 

اصلا مهم نیست کسی بدونه یا نه! ب خودت افتخار کن برا هرکسی ممکن از این قبیل مسائل و مشکلات اتفاق بیو ...

حالا فکرامو میکنم😕😂

باید بین عمل و تلاش یکیو انتخاب کنم

ولی بازم مرسی ازت دوستم

دیگ وقتتو نمی‌گیرم😘

ببخشید ناراحتت کردم😢

حالا فکرامو میکنم😕😂 باید بین عمل و تلاش یکیو انتخاب کنم ولی بازم مرسی ازت دوستم دیگ وقتتو نمی‌گ ...

عمل بهتره عزیزم زودتر نتیجه میگیری😉

منم دستشویی میرم میشینم نمیتونم پامو کامل بذارم زمین و رو پنجه میشینم. ینی برا منم کوتاه؟ 

واقعن؟؟

واااای خدا نکنه😲

وقتی میخای وایسی چی

میتونی کامل راحت پاتو بزاری؟

اگ میتونی ک شاید از رو عادت فقط باشه

2706