2737
2734
عنوان

خدایا چیکار کنم😭😭😭😭😭پاهام😭

854 بازدید | 44 پست

دیگ واقعا تحمل ندارم😭

دلم میخاد اونقدر گریه کنم بمیرم

اول ک نمی‌دونم چطور تو گذر زمان اشیل پای چپم کوتاه شد(آشیل ی تاندونیه پشت ساق پا ک تو راه رفتن خ تاثیر داره اگه کوتاه بشه کف پا نمی‌رسه ب زمین مجبوری رو پنجه راه بری 😭)ک همین راه رفتن رو فرم و شکل کف پام تاثیر گذاشت پشت پام کوچیکتر از جلوش شد😧😭😭

الانم فکنم پام یکم  ضربدری شده بخاطر همین مدل راه رفتنم

ای خدا من چقد بدبختم😭😭

چرا ب هیشکی نمیتونم بگم دردموووووو

خدایاااااا😭

ای بابا خسته شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
نبابا چرا ولی احتمالش خ کمه خب آدم هم خسته میشه فکن روزی س بار بیس دقیقه ب مدت س چار ماه من دیگ او ...

بخاطر سلامتیت باید اراده داشته باشی، اصلا درک نمیکنم وقتی که خودت تلاش نمیکنی گریه چه درمانی برات داره? 

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂
اين چ حرفيه ب اون معلولي فك ك اصلانميتونه راه بره وبااين مشكل بزرگ شده وبايدتااخرعمر همينطوري باشه

من ناشکری نمیکنم ولی چرا اینا فکر من نیستم😭

ی بیماری می‌تونه کل زندگی ی آدم مختل کنه

مخصوصا پا ک قلب دومه

بخاطر سلامتیت باید اراده داشته باشی، اصلا درک نمیکنم وقتی که خودت تلاش نمیکنی گریه چه درمانی ب ...

ده بار خاستم شرو کنم ولی بازم نتونستم

رو بعضیام اثر نمیکنه

دلم میخاد یکی بهم امید بده

یکم اراده بده

😢😭

خوب برو پیش بهترین دکترا دیگه گلم

رفتم

اونایی ک فقط فکر پول خودشون بودن گفتن فقط عمل ج میده😏😑

من خودم تو نت فهمیدم بهش گفتم گفت خب فقط ی ماه انجام بده خیلیم ب خودت فشار نیار(ک تهشم عملت کنیم😏)

ولی بازم برام دعا کنید😭

بخدا حقم این نیس

واس همین بد فرم شدن کف پام کفش هم گیرم نمیاد

ده بار خاستم شرو کنم ولی بازم نتونستم رو بعضیام اثر نمیکنه دلم میخاد یکی بهم امید بده یکم اراده ب ...

بذار یه چیزی بگم. من شده بودم 90کیلو

داشتم می‌ترکیدم! لباسام همه تنگ شده بود 

با کلی نا امیدی رفتم رژیم گرفتم از دکتر 

یه هفته ک گذشت رفتم رو ترازو دیدم وزن کم کردم 

این برا من شد انگیزه تا بهتر و قوی تر از قبل باشم 

تو 30 روز شدم 82 کیلو😍

هیچ چیز نشدنی نیست کافیه بخوای شروع کنی انگیزه خودش میاد 

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂
2706