2733
2739
عنوان

فرق شیرخشک با شیر مادر چیه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3860 بازدید | 54 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شیر خشک معمولا یبوست میاره بچه اذیت میشه اگه هم‌زمان دوتاشو بدی ممکنه دل درد بشه بهش نسازه مث دختر خواهرم.. و اینکه بچه ای ک طعم شیرخشک رو بچشه بیشتر دوست داره تا شیر مادرشو 

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
2731
سعی کن شیر خودتو بدی من دخترم شیر خشکی شد چون چند روز اول شیر نداشتم و بچه مم ضعیف بود نتونست مک بزن ...

اگه تونستی شیرخودتابهش بدی چه بهترولی اگه شیرخشکی شد اصلا خودتاناراحت نکن اشتباه مناشمانکن من بخاطرشیرخشکی شدن بچم افسردگی گرفتم وهرروزازبچم بیشترفاصله گرفتم تاحالاهم که ۵سالشه به خاطراون افسرگی هنوز اونطورباهاش صمیمی نیستم 

خوشبختی یعنی اینکه قلب مادرت بتپدوسایه ی پدرت بالای سرت باشد
همسن هستیم بچه اولتونه فک کنم 

😊😊😊😊بله....خدا همه بچه هارو حفظ کنه.....

تو نی نی سایت یه عده عقده ای هست,اومدن برا تخلیه عقده هاشون زیادی باهاشون درگیر نشین....میشین مثل من😐🙄 فکر و عقیده ها باهم متفاوته,دعوا نداریم😜مخالف نظرمی  ریپلای نکن🤫🤫🤫🤫
اینقد دارم غصه میخورم خدامیدونه ، آره هرچی ازدستم برمیومدانجام دادم دیگ 😔

ولش کنید غصه نداره 

خیلی از بچه ها فقط شیرخشک خوردن

نگران نباشید. 🌹

میشه برای رسیدنم به بزرگترین آرزوم دعا کنید 🙏❤️                            
2738
سینه پسرمنم خس خس میکنه ،یعنی آلرژیه خلط داره شیرخشک هم میدم

نمیدونم. دکتر باید ببینه.

از بچه های من اصلا معلوم نبود.

یعنی من چیزی نمیشنیدم.

ولی دکتر گوشی گذاشت شنید. البته گفت خفیفه.

یکیشون هم خوب بود خدا رو شکر.

ولی دیگه کلا قطع کردم.

پستونکم نمیخورن.

کلا خدا ب دادم برسه.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
انشاالله من بچه دومم هست  بچه اولم ۶ سالشه

ان شاالله سالم وسلامت باشن ...عزیزم میبینی نظر همه رو شیر خودت اصلا قطع نکن حتما بده بهش اگه شیرت کم بود در کنارش کمکی بده

تو نی نی سایت یه عده عقده ای هست,اومدن برا تخلیه عقده هاشون زیادی باهاشون درگیر نشین....میشین مثل من😐🙄 فکر و عقیده ها باهم متفاوته,دعوا نداریم😜مخالف نظرمی  ریپلای نکن🤫🤫🤫🤫
 ان شاالله سالم وسلامت باشن ...عزیزم میبینی نظر همه رو شیر خودت اصلا قطع نکن حتما بده بهش اگه ...

ممنونم عزیز

خدا بچه شما رو هم براتون حفظ کنه 

ب این نتیجه رسیدم قطع نکنم بهتره 

شوهرم و دیگران نظرشون شیرخشک بود ولی من دو دل بودم 

ببین ، یه دستگاه هست ،گویا دو تا لوله مویین باریک داره. ک این لوله ها وصل میشه کنار سینه.مخزن شیر هم وصله به اونا.

وقتی بچه مک‌میزنه هم شیر مادر و هم شیر خشک یا شیری ک مادر دوشیده ، وارد دهن بچه میشه.

اینجوری بچه فک میکنه شیر مادره ک زیاده و از سینه نمی افته .

از طریق سینه مادر شیر بیشتری میخوره.

سرچ کن در موردش. شاید ب کارت بیاد.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
آخه حتی روی قوطی شیرخشک ها هم نوشته بهترین شیر برای نوزاد شیر مادر  بعدشم فکر میکنم روی هوش بچ ...

روي هوش بچه هيچ تاثير بدي نداره اگر شيرت كمه بهش كمكي شير خشك بده ولي سعي كن حداقل تا ٦ ماهگي شير خودت رو هم بدي .

نه شیر خشکی نکن بچه رو 

به عنوان کمکی شیرخشک بده

شیرمادر انتی بادی داره عزیزم ومفسده اما شیرخشک هم مضر نیست

کی گفته شیرخشک راحت تره؟ اتفاقا خیلی سخته نصفه شب باید بیدار بشی اب ولرم بریزی توشیشه شیرخشک درست کنی بعد نگه داری تابچه بخوره درحالیکه با شیرمادر راحت هرجا بچه بهونا بگیره سینه ات رو میدی

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2706