2733
2739
عنوان

فرق شیرخشک با شیر مادر چیه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3866 بازدید | 54 پست

اینجا اگه بگی شیرخشک بهتره ترورت میکنن 

ولی مننن میگمم شیرخشکک خیلییی بهترررر از شیرمادره اون با این وضع تغذیه خانومای امروزی

من بچمو خودم شیرخشکی کردم و بسیار راضیم .

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
به نظرتون چاق نمیشم اگه بیشتر بخورم 

اگه خوب و اصولی بخوری نه

وزن شروع: ۷۹😣 -  وزن فعلی: ۶۰🤗 -  وزن هدف: ۵۷😍 ⁦قد: ۱۶۱ ❤️⁩ من به دنبه هایم وعده آب شدن داده ام...😁⁦❤️⁩  یه بار برای همیشه تصمیمت رو بگیر و تا تهش برو... نمیشه هرچی که دلت خواست بخوری و انتظار داشته باشی صبح عدد دلخواهت رو روی ترازو ببینی... نمیشه تو یخچالت همیشه شیرینی خامه ای باشه و وقتی میری جلو آینه از هیکلت لذت ببری... نمیشه اندازه دو نفر بخوری و به سایز یه نفر لباس بخری... همین الان شروع کن... با یک اراده قوی... اینطوری میشه که بعد یه مدت صبح به عشق وزن کردن خودت و دیدن هیکلت جلو آینه از خواب بیدار میشی...😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خودمم همین نظرو دارم  ولی همه بهم میگن شیرخشک بده هم خودت راحت تری هم بچه

وای کجاش راحته اخه همیشه هرجابری ابجوش وبطری استریل شده بایدهمرات باشه ازشیرمادرراحتترمگه هست هردقیقه بخوادفوری اماده میزاری دهنش من ارامشی که بچم توبغلم شیرمیخوره روبادنیاعوض نمیکنم 

عسل طبیعی داریم باساکارززیر۱درصد جهت درمان انواع تنبلی وناباروری وافراددیابتی عالی
اگه تونستی شیرخودتابهش بدی چه بهترولی اگه شیرخشکی شد اصلا خودتاناراحت نکن اشتباه مناشمانکن من بخاطرش ...

هیچ جوری سینه مو نمیگیره شیرمم داره خشک میشه

من عاشق شیر دادن بودم نه به خاطر خاصیت شیر مادر به خاطر حس و لذتی که بین مادر و بچه به وجود میاد وقتی یادم میوفته که نتونستم این حس رو تجربه کنم قلبم به درد میاد

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
هیچ جوری سینه مو نمیگیره شیرمم داره خشک میشه من عاشق شیر دادن بودم نه به خاطر خاصیت شیر مادر به خاط ...

دخترمنم همینطوربود چادره چیه 

خوشبختی یعنی اینکه قلب مادرت بتپدوسایه ی پدرت بالای سرت باشد
2740
آخه حتی روی قوطی شیرخشک ها هم نوشته بهترین شیر برای نوزاد شیر مادر  بعدشم فکر میکنم روی هوش بچ ...

آهن شیر خشک بیشتر از شیر مادر هست اما جذبش کمتره،

واینکه وقتی مادر بیماری میگیره، گلبول های سفید خون که برای دفاع از بدن فعالیت میکنند وارد شیر میشن، و شیر مادر تبدیل به یک واکسن میشه برای بچه، در نتیجه بچه اون بیماری را از مادر نمیگیره،

سوما هممون می‌دونیم که بچه ها زیاد مریض میشن، فرض کنید وقتی بچه‌ها سرما می‌خورند اشتهاشون کم میشه، و فقط اینجور مواقع شیر مادر به دادشون میرسه، حتی میتونی خودتو تو بیماری بچه ها خوب تغذیه کنی، بچه ات زودتر خوب میشه، 

شیر مادر دمای بدن بچه رو تنظیم میکنه، و خیلی وقتها بچه را از تب نجات میده، همچنین شیر انسان آنزیمی داره که روی هوش بچه اثر داره، در صورتی که شیر گاو هرگز این آنزیم رو نداره، چون گاو نیازی به هوش نداره!!!!

اگر بخواهیم حسن های شیر مادر را بگیم یه کتاب کامل میشه، 

و اینکه نصف شب که بچه گریه می‌کنه تا بخوای شیر حل کنی، بچه هلاک شده، شیر مادر ولی همیشه آماده اس، و مهم تر اینکه همیشه دمای شیر مادر مناسبه و سرد و گرم نمیشه!!

شیرخشک خوبه مشکلی نداره

آهن شیر خشک بیشتر از شیر مادر هست اما جذبش کمتره،

واینکه وقتی مادر بیماری میگیره، گلبول های سفید خون که برای دفاع از بدن فعالیت میکنند وارد شیر میشن، و شیر مادر تبدیل به یک واکسن میشه برای بچه، در نتیجه بچه اون بیماری را از مادر نمیگیره،

سوما هممون می‌دونیم که بچه ها زیاد مریض میشن، فرض کنید وقتی بچه‌ها سرما می‌خورند اشتهاشون کم میشه، و فقط اینجور مواقع شیر مادر به دادشون میرسه، حتی میتونی خودتو تو بیماری بچه ها خوب تغذیه کنی، بچه ات زودتر خوب میشه، 

شیر مادر دمای بدن بچه رو تنظیم میکنه، و خیلی وقتها بچه را از تب نجات میده، همچنین شیر انسان آنزیمی داره که روی هوش بچه اثر داره، در صورتی که شیر گاو هرگز این آنزیم رو نداره، چون گاو نیازی به هوش نداره!!!!

اگر بخواهیم حسن های شیر مادر را بگیم یه کتاب کامل میشه، 

و اینکه نصف شب که بچه گریه می‌کنه تا بخوای شیر حل کنی، بچه هلاک شده، شیر مادر ولی همیشه آماده اس، و مهم تر اینکه همیشه دمای شیر مادر مناسبه و سرد و گرم نمیشه!!