2733
2734
عنوان

پوشک گرفتن پسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 611 بازدید | 131 پست
کم بعضی وقتها معلوم نمیکنه.برای احتیاط بود پوشک بچه های من فقط عشق آب خوردن دارن

پسر منم بخاطر یبوستش خییلی بهش اب ابمیوه هندونه میدم ولی اصلا جیش نمیکنه ولی روزا دقیقا هر نیم ساعت جیش میکنه .ولی هیچکدوم اینا تاثیر زیادی رو یبوستش نداره و دکتر گفته احتمالا روده هاش تنبل ان. فردا وقت دکتر داره ک باید ببرمش براش دعا کنید لطفا .🙏

خب عزیزم میخوای چند روز پوشک کن برو اونجا .فردا خدایی نکرده چیزیش شد عصاب خوردی واست درست نکنه😕

به خدا نا ندارم دیگه حس می کنم قلبم داره سنگینی  می گنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره به خدا گل گفتی به خدا داغونم تازه بهم میگه بریم خونه ی مادرم واسه زندگی اما من جاریامو می بینم ک ...

میگفتی اه آفرین کد بانو خوب چرا زودتر نمیگی دست پختت خوبه بیا تو درست کن من بخورم ببخشید من بچه دارم وفقط خودم نیستم مهربون

خدایا به کسی انقدر غم نده که راحتی خودش رو تو مرگ ببینه  💞💞💞
2731
اره به خدا گل گفتی به خدا داغونم تازه بهم میگه بریم خونه ی مادرم واسه زندگی اما من جاریامو می بینم ک ...

چرا واقعا جوابشو ندادی😈میگفتی واسه تو درست نکرده بودم تو برا خودت طبق سلیقه خودت درست میکردی بیشعور😡

میگفتی اه آفرین کد بانو خوب چرا زودتر نمیگی دست پختت خوبه بیا تو درست کن من بخورم ببخشید من بچه دارم ...

گفت ازهفته ی دیگه خودم توخونم درست می کنم میارم منم دیگه به خدا پنج شنبه نمیرم اونور 

2738
پسر منم بخاطر یبوستش خییلی بهش اب ابمیوه هندونه میدم ولی اصلا جیش نمیکنه ولی روزا دقیقا هر نیم ساعت ...

عزیزم پسر بزرگه من که6سالشه یبوست داره.بهش شیر گاو خیلی کتر بده

موز کم بده

دنت عالیه

کره بده بهش

من اینکارها رو میکنم بهتر شده

گفت ازهفته ی دیگه خودم توخونم درست می کنم میارم منم دیگه به خدا پنج شنبه نمیرم اونور 

بگو کار خوبی میکنی درست کن

نرو خونشون کلفت نباش خوبه محبت ولی برای کسی که بیشور نباشه .وحکم براین نزنه که وظیفته وفلان وبسال

2706