2737
2734
عنوان

پوشک گرفتن پسرم

611 بازدید | 131 پست

خواهش می کنم کمکم کنید ۲روزه  ازپوشک گرفتمش گاهی بهم میگه گاهی هم جیش می کنه توشلوارش  وشب چجوری باید بگیرم از پوشک پسرم ۲سال و۵ماهشه ممنون میشم جوابمو بدید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

زود نگیرش من دخترم 2 و سال 10 ماهش بود گرفتم خیلی راحت بود همون روز اول همکاری کرد و خودش هر وقت نیاز باشه میگه میبرمش دستشویی شبا هم آخرشب میبرمش جیش میکنه و خشک میخابه تا صبح صبح همین که بیدار شد زود میبرمش دستشویی

بنظم بزرگتر بشه خودش متوجه میشه همکاری میکنه

وای خدا یکی به من بگه چیکار کنم پسرم رو نزدیک یک ماهه از پوشک گرفتم تو دستشویی پی پی نمیکنه میترسه،اولا اینقد بهش فشار می اومد که بدو میرفت سمت دستشویی میریخت تو شرت آموزشی که تنش کرده بودم بازم میترسید که شلوارم اه شده بشور یکی دو هفته س که تا جون داره خودشو نگه میداره مجبور شدم دو بار براش زیاد بزنم تا بره دستشویی موندم چیکار کنم،دیگه تو پوشکشم پی پی نمیکنه متاسفانه وگرنه حاضرم ببندم فقط کارشو بکنه راحت بشه بچم😞

🍃🌸دوستان عزیز نی نی سایت حتما حتما حتما برای یکبارهم که شده کلیپ صوتی دکتر حبشی به نام    (کلید مرد ) گوش بدین لطفا🍃🌸
زود نگیرش من دخترم 2 و سال 10 ماهش بود گرفتم خیلی راحت بود همون روز اول همکاری کرد و خودش هر وقت نیا ...

الان بیشتر اوقات بهم‌میگه دسشویی میبرمش واقعت دسشویی می کنه 

عه  خوب پس چیکارکنم جاریم مسخرم‌کرد گفت هنوز نگرفتی می خندید

خیلی غلط کرد میگفتی اعصابم رو که از سر راه نیاوردم که هم خودم رو عصبی کنم هم بچه رو وقتش باشه میگیرم

خنده هم نداره .یکی زود میگه یکی دیر 

خدایا به کسی انقدر غم نده که راحتی خودش رو تو مرگ ببینه  💞💞💞
2706