2733
2734
عنوان

اشپزهای حرفه ای طرز تهیه لوبیاپلو خوشمزه لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 5458 بازدید | 50 پست
چه جالب بیشتر بدون هویج با رب. من چون زعفرون میدادم رب فکر میکردم نمیزنن

بله منم هویج نمیزنم. ۱ ق رب رو میخواد یا گوجه رنده کن بذار ابش کشیده بشه .

من به این روشی که صفحه قبل برات نوشتم درست میکنم، مزه لوبیاپلو نذری میده . برنجت هم یکم دون تر بردار ابکش کن

من مسلمان هستم .اسلام کامل است.اما،من نیستم.اگر اشتباهی از من سر زد؛ این عیب را به من نسبت دهید نهدینم!!! 👈 این روزها بیشتر معنی دعای فرج رو میشه درک کرد، پس لطفا همه با هم بخونیم 🤲💗﷽💗اِلهى‏ عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجآءُ، وَ ضاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ، و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَيک‏ الْمُشْتَکى‏، وَ عَلَيک الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخآءِ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ، اُولِى الْأَمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَينا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِک مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ، فَرَجاً عاجِلاً قَريباً کلَمْحِ‏ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ، يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ، يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ، اِکفِيانى‏ فَاِنَّکما کافِيانِ، وَانْصُرانى‏ فَاِنَّکما ناصِرانِ، يا مَوْلانا يا صاحِبَ‏ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرينَ.🤲خدايا بلاء عظيم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و اميد قطع شد و زمين تنگ شد .....😔🌼اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری(س)🌼
برا ما هم فرق داره عزیزم آخه استانبلی به سیب زمینی های مخصوصی میگفت قدیم که به پلو میزدن برا همین اس ...

من تا حالا ندیدم اون مدل رو 

فقط همون لوبیا پلو رو داریم ک بش می گیم استانبولی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه سرخ میگنم با برنجم میپزه دیگه

قبلش لوبیا سبز و باید آب پز کنی بعد تفتش بدی بعد گوشت چرخ کرده و پیازک تفت بده بهش اضافه کن بعد بهش رب اضافه کن با یکم آب بزار بوره آبش تموم شد بهش دارچین و فلفل و نمک بزن همین .ساده ولی خوش مزه 

قبلش لوبیا سبز و باید آب پز کنی بعد تفتش بدی بعد گوشت چرخ کرده و پیازک تفت بده بهش اضافه کن بعد بهش ...

پس اینجور درست میکنم لچه ها لوبیا یه کوچولو میپزم بعد با پیاز داغ تفت میدم گوشت چرخ کرده میزنم رب یا گوجه پوره شده بعد با زردچوبه و زیره بعد برنج توش دمی میکنم اخرا زعفرون میزنم بعد هم روش پودر دارچین گل یا هل میدم. خوبه دیگه این مدلی

2728
پس اینجور درست میکنم لچه ها لوبیا یه کوچولو میپزم بعد با پیاز داغ تفت میدم گوشت چرخ کرده میزنم رب یا ...

آره خوبه همون پودر دارچین بریز از همه بهتره لوبیا پلو باید دارچین داشته باشه زیرشم سیب زمینی بزار تهدیگ با ترشی و ماست نوش جون .