2703
2553

سلام خوشگلها هر کی لوبیا پلو خوشمزه بلده طرز تهیه اش را بگه بهم.

من لوبیا و هویج خرد مبکنم با پیاز داغ و گوشت چرخ گرده تفت میدم بعد توی همون برنج دمی میکنم اخرشم قبل دم کردن زعفرون میدم.

خیلی خوشمزه نمیشه چرا 

ادویه اینا هم میزنن قاطی 

قبلش لوبیا رو نمیپزین

من یک زنم به زن بودنم افتخار میکنم چون به مادرم افتخارمیکردم و خواهم کرد شاید مادرم سواد نداشت ولی برای من دانشمندی بود که قلق رموز زندگی را میدانست شاید مدرک علوم ریاضی نداشت اصلا تا به حال دست به قلم نشده بود ولی عجیب در مخارج خانه تبحر داشت اصلا چه میدانست واکنش شیمیایی چیست ولی دمای پخت و زمان پخت رو به خوبی میدانست علوم عرفان راهم نگویم که هنوز تسبیحش در صندوقچه خاطراتم بوی دستانش را میدهد خیلی دوست داشت باسواد شود ولی نشد امااز نظر من علوم را به خوبی فراگرفته بود آری زن ها همین هستندگرچه الان در کنارم نیست و هرروز دلتنگش هستم ولی قول دادم من باسواد شوم ازآن سوادهایی که مادرم دوست داشت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

تا حالا با هویج ندیدم جایی سرو بشه...  طعم اصلی بدون هویجه.... زنجبیل  سیر  دارچین فلفل  زعفران   .گوشت چرخ کرده ..پیاز داغ  زردچوبه  رب  لوبیا روغن حیوانی   برنج    من با این ترکیب درست میکنم

کمی عفت کلام و داشتن شرم و حیا در گفتار  بد نیستا بهش فکر کنید بعضی خانمای نی نی سایت!!!

پیاز و تفت میدم قشنگ طلایی بشه گوشت رو تفت میدم خوب که تفت خورد لوبیا رو میریزم ربم میریزم نمک و زردچوبه یکم دارچین 

برنج رو آب کش میکنم مواد رو لابلا میریزم 

وااااای خیلی خوش مزه میشه با سالاد شیرازی😋😋😋😋

2706