2737
2739
عنوان

اشپزهای حرفه ای طرز تهیه لوبیاپلو خوشمزه لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 5458 بازدید | 50 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید به خاطر همینه اب لوبیا توش میمونه

بله

لوبیا هم فقط سرخ کن اصلا نزار بپزه با اب

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2728

این یه تجربه شخصی میگم که شایدم سلیقه ایی باشه ما تو خونواده لوبیا پلو رو با مرغ ریش شده بیشتر دوست داریم که برنجشم با آب مرغ می پزیم اینم امتحان کن 

ولی در کل هویج طعم لوبیا رو میگیره

دوم  لوبیا های الان چون بیشتر با کود و معواد شیمیایی و  اینا رشد میکنن اگه بیست دقیقه حداقل جدا بپزی و ابش رو دور بریزی بعد به مواد گوشتیت اۻافه کنی طعمش خیلی بهتر میشه و دارچین همراه گوش عالیه حتما اضافه کن 

اما اگه خواستی با مرغ اماده کنی اصلا دارچین نزن 

حدودا غیر ادویه ها برا منم همینه فقط هویج داره به جای گوجه. پس این مدلی خوبه میگی

اره ولی اولا لوبیا سبزت رو خوب سرخ کن دوما چاشنی هاتو به اندازه بزن که لوبیاسبزها مزه دار شه. من بعضی وقتها که اب پلو کامل داره کشیده میشه و قبل از دم گذاشتنش توی یه قابلمه ی دیگه ته دیگ سیب زمینی میندازم و پلو رو میریزم تو اون قابلمه تا دم بکشه. ته دیگ سیب زمینی هم که به تنهایی خودش یه غذاست بس که خوشمزه است

چرخ برهم زنم ار غیرمرادم گردد
2740
ما اصن همچین چیزی نداریم ک شما می گید برا ما استانبولی با لوبیا پلو مون یکیه

چ عجیب  منم نشنیدم کسی ب لوبیا پلو بگه استامبولی  فکر کنم بیشتر شهرها استامبولیشون همونی هست ک من گفتم

کمی عفت کلام و داشتن شرم و حیا در گفتار  بد نیستا بهش فکر کنید بعضی خانمای نی نی سایت!!!
پیاز داغ . گوشت چرخ کرده تفت بده.۱ ق رب تفت بده. زردچوبه . نمک . فلفل . کمی دارچین . لوبیا سبز هم از ...

چه جالب بیشتر بدون هویج با رب. من چون زعفرون میدادم رب فکر میکردم نمیزنن

ما اصن همچین چیزی نداریم ک شما می گید برا ما استانبولی با لوبیا پلو مون یکیه

برا ما هم فرق داره عزیزم آخه استانبلی به سیب زمینی های مخصوصی میگفت قدیم که به پلو میزدن برا همین اسم غذا شد استانبلی

شاید به خاطر همینه اب لوبیا توش میمونه

اصلش ابکش کردنه عزیزم

لوبیارم حتما قبلش جدا بپز

اگر ازفریزر برمیداری همونجوری بذار تو یه قابلمه ته لیوان اب بریز یخ لوبیا اب میندازه همونجور میپزه

2706