2737
2739
عنوان

نگه داشتن ادراد در کودک ۴ ساله

131 بازدید | 17 پست

میبخشید لطفا اگه تجربه ای دارین راهنماییم کنین مدتیه دخترم ادرارش رو نگه میداره مدتی که توی شورنش مقداری میکرد بعد میرفت دستشویی الانم من هی باید بگم داری میگه نه به زور میبرمش نمیدونم چیکار کنم خیلی اعصابم خرد شده همش نگه میداره ووقتی لباس زیرش رو درمیارم جیغ میکشه نکن الان میریزه امروز به حدی نگه داشته بکد که یکدفعه دیدم چشمهاش پر اشک شد و لرزید  خیلی ترسیدم کلی دعواش کردم گفتم مریض میشی باید بگی دستشویی داری وگرنه اصلا میبرمت بیمارستان سوند بزنن بهت ترسوندمش بلکه به خاطر ترس حداقل بگه دستشویی دارم نمیدونم دیگه چیکار کنم میترسم مریض شه تو رو خدا راهنماییم کنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
بنظرم مثلا برا 1 هفته برا وقتایی ک خودش بره دسشویی و بیاد جایزه بدین 1 هفته ک بره و ببینه خیلی هم س ...

حتی وعده جایزه هم بهش دادم اصلا یک روزم خودش بگه دستشویی داره ولی اصلا نمیگه تازه به زور باید ببرمش عذاب وجدان گرفتم امروز دعواش کردم و ترسوندمش ولی واقعا خداشاهده نگرانشم مریض میشه اینجوری جوری لرزید و چشمش پر اشک شد که واقعا ترسیدم برای سلامتیش

حتما ببرش دکتر لابد سوزش ادرار داره حین ادرار خیلی اذیت میشه واسه همین هم هستش ادرارشو نگه میداره

نع سوزش نداره اذیت نمیشه موقع ادرار فقط مشکل نگه داشتنشه

حتی وعده جایزه هم بهش دادم اصلا یک روزم خودش بگه دستشویی داره ولی اصلا نمیگه تازه به زور باید ببرمش ...

سعی کنین جایزه رو از وعده ب فیزیکی تبدیل کنین

مثلا ببرینش جایزه رو نشونش بدین

چیزی ک.خیلی دوس داره

بعد بگین ازین ببعد بعد هر دسشویی پول میدم بنداز تو قلک

قلک ک پر شد این جایزه رو میایم با هم.میخریم

قلک شفافم بخرین بدین دستش ک توش رو ببینه داره پر میشه

نع سوزش نداره اذیت نمیشه موقع ادرار فقط مشکل نگه داشتنشه

پسر منم اینجوری بود شبها اصلا خودشو خیس نمیکرد ولی بعضی وقتا که با بچه ها سرگرم بازی بود از بازی دل نمیکند خودشو خیس میکرد ولی الان دیگه اونجوری نیست سخت بهش نگیر تند تند ببرش دسشویی

سعی کنین جایزه رو از وعده ب فیزیکی تبدیل کنین مثلا ببرینش جایزه رو نشونش بدین چیزی ک.خیلی دوس داره ...

چشم بازم امتحان میکنم این دفعه با قلک انشالله که زودتر مسئله حل شه چون واقعا نگران کننده است