2733
2734
عنوان

به مامانم گفتم نیا خونم 😩😥

| مشاهده متن کامل بحث + 1234 بازدید | 56 پست

[QUOTE=139073716]خودمم عذاب وجدان دارم .میگی جیوار کنم بیاد هم میترسم آخه عروسی بوده دو هفته هم نشده [/QUOTE زنگ بزن باهاش منطقی حرف بزن از دلش دربیار،،نذار ناراحت باشه،چون میدونم الان دلش گرفته،ولی تو هم حق داری،شوهرت اجازه نداده دیگه

9/9/99 بهترین اتفاق زندگی من خواهد افتاد...خدایا کمکم کن،وزن اولیه 72،وزن الان64،هدف بعدی 59،هدف نهایی 57،من میتونم ،باااید بتونم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم حق داشتی بخاطر کرونا ولی معلوم نیس کی تموم بشه حتما برو و از دلش دربیار

از عروسی دو هفته هم نگذشته .میدونم مامانم هم اهل رعایت کردن نبوده و نیست 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
خودمم عذاب وجدان دارم .میگی جیوار کنم بیاد هم میترسم آخه عروسی بوده دو هفته هم نشده 

اصلا ناراحت  نشو کاره درست و کردی سره بچه ت با هیچی و هیچکس رودرواسی نکن منم بهشون گفتم نیان بلخره از دلشون درمیاد ولی زبونم لال بچه کرونا بگیره چی

2738

❤با اجازه استارتر❤

با سلام وقتتون بخیر🌹

ببخشید مزاحمتون شدم🙏

ممنون میشم در صورت تمایل پیج حقوقی زیر را در اینستاگرام فالو کنید.

با نظارت جناب اقای حسین بَشی وکیل پایه یک دادگستری با ۱۲ سال سابقه کاری⚖

مشاوره حقوقی و مشاوره قبولی در آزمون وکالت.

آی دی پیج:  data_dadgar

برای آسان پیدا کردن، لینک پیج رو براتون کپی کردم👇

https://instagram.com/data_dadgar?igshid=1kymdy04qa7ih

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎

من بهت حق میدم اسی...خودم گرفتمش میدونم چقد سخته....بدن بچه ها زیاد مقاوم نیست خدایی نکرده بچت بگیره تا اخر عمرت نه خودتو میبخشی نه مامانتو.....بعد از کرونا از دلش در بیار

یکی از رویاهام اینه که برم تو کارخونه پنیر پیتزا غلت بزنم تو پنیرا کشششش بیارم و بیرون نیام🤤😋فانتزی دیگمم این بود شوهرم رئیس کارخونه باشه منم مدیر عاملش کنه😁اینم نشد دیگه. فانتزی دیگمم این بود که شوهرم فست فودی داشته باشه و من مدام پیتزا بقولم😬 این نشد😂زندگی به کام من،کلا نشد🙃
اسی مادرتون رو توجیه کن . وازشون هم بخواه که رعایت کنند .

خسته شدم از بس بهشون گفتم .فکر میکنن من وسواسم

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
2706