2726
عنوان

به مامانم گفتم نیا خونم 😩😥

1234 بازدید | 56 پست

عروسی بودن .گفت دلم برای بچه تنگ شده میخوام بیام .منم بهش نگفتم بیا .اونم گفت نمیام الان عذاب وجدان دارم بهش گفتم نیا خونم .آخه گفت خودم حاضر کردم میخوام بیام 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

اقا چرا دوربر ما کسی عروسی نداره

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

آخی عزیزم منم هیچ وقت دلم نمیاد به مامانم بگم نیا

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤
خو چت بود نگفتی بیا خاک عالم 😐

عزیزم عروسی رفته بود 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
خواهش میکنم بگو کدوم شهر عروسی گرفتن؟ 

عسلویه 

2706