2733
2734
عنوان

به مامانم گفتم نیا خونم 😩😥

| مشاهده متن کامل بحث + 1234 بازدید | 56 پست
من بهت حق میدم اسی...خودم گرفتمش میدونم چقد سخته....بدن بچه ها زیاد مقاوم نیست خدایی نکرده بچت بگیره ...

چحوری گرفتی عزیزم؟

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
چحوری گرفتی عزیزم؟

من دانشجو بودم،دانشگاهو کلا تعطیل کردن گفتن برین توی قطار گرفتم😞البته من اون موقعی گرفتم ک تازه اومده بود

یکی از رویاهام اینه که برم تو کارخونه پنیر پیتزا غلت بزنم تو پنیرا کشششش بیارم و بیرون نیام🤤😋فانتزی دیگمم این بود شوهرم رئیس کارخونه باشه منم مدیر عاملش کنه😁اینم نشد دیگه. فانتزی دیگمم این بود که شوهرم فست فودی داشته باشه و من مدام پیتزا بقولم😬 این نشد😂زندگی به کام من،کلا نشد🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دانشجو بودم،دانشگاهو کلا تعطیل کردن گفتن برین توی قطار گرفتم😞البته من اون موقعی گرفتم ک تازه اوم ...

آخی عزیزم خداروشکر خوب شدی 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
آخی عزیزم خداروشکر خوب شدی 

ممنون عزیزم😌❤

یکی از رویاهام اینه که برم تو کارخونه پنیر پیتزا غلت بزنم تو پنیرا کشششش بیارم و بیرون نیام🤤😋فانتزی دیگمم این بود شوهرم رئیس کارخونه باشه منم مدیر عاملش کنه😁اینم نشد دیگه. فانتزی دیگمم این بود که شوهرم فست فودی داشته باشه و من مدام پیتزا بقولم😬 این نشد😂زندگی به کام من،کلا نشد🙃
2728
ممنون عزیزم😌❤

من اصلا تو فکر خودم نیستم نگران بچم هستم 

من اصلا تو فکر خودم نیستم نگران بچم هستم 

چرا عزیزم باید بفکر خودت باشی،دور از جونت اگه بگیری کل خانوادت میگیرن....قشنگ رعایت کن

2738
خطاب به شما گفت خواهر، شوهرم رو بچه حساسه

اهاااااااااا😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆