2733
2734
عنوان

هرکی اسپرم همسرش ضعیفه یا واریکوسل داره بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 1518 بازدید | 70 پست
مرسی عزیزدلم انشاالله خداحاجت روات کنه❤️😍

مرسی عزیزدلم برا نی نیم دعا کن برام بمونه صداقلبشو بشنوم خیلی عذاب کشیدم تو زندگیم

بی صبرانه منتظر اومدنتم فندق من ای معجزه خدا😘😘😘
عزیزم اینقد گفته بودن اسپرم ضعیف باشه بچه سقط میشه منم ترسیده بودم الان دیگه هیچ استرس ندارم هرچی خد ...

انشالله میشنوی..اسپرمی ضعیف باشه اصن لقاح صوزت نمیگیره ک..حتما قوی بوده ک شده..

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پریودم ۲۸ روزه هست و روز ۱۲ رفتم سونو گفتن کیست نیست و یه فولی ۲۱ داشتم و اندومتر ۵ 

به دو تا دکتر نشون دادم سونو رو میگن ینت کمه و اندومتر برای این سن مناسبه و مشکلی نداره 

موندم درسته یا نه

کسی همچین تجربه ای داشته؟

وزن اولیه 75.وزن فعلی ۶۲ 😍  ممنونم از سیتارا جونم با اخلاق فوووق العادش که کمکم کرد به وزن دلخواهم برسم😍عشقی 
مرسی عزیزدلم برا نی نیم دعا کن برام بمونه صداقلبشو بشنوم خیلی عذاب کشیدم تو زندگیم

ب حق ابروی بی بی فاطمه زهرا صدای قلبشو میشنوی عزیزدلم❤️😍انشاالله سالم بیاد بغلت 

وزن اولیه 75.وزن فعلی ۶۲ 😍  ممنونم از سیتارا جونم با اخلاق فوووق العادش که کمکم کرد به وزن دلخواهم برسم😍عشقی 
2728
انشالله میشنوی..اسپرمی ضعیف باشه اصن لقاح صوزت نمیگیره ک..حتما قوی بوده ک شده..

منم همین فکرو میکنم چون ضعیف بود چجوری میرفت لقاح میشد درضمن من تمام علایم بارداریم روزبروز میره بالا تمام رگهای بدنم زده بیرون پررنگ شده تاالان لک ندیدم درد هم ندارم فقط تیرکشیدن خفیف تخمدان زیر شکم وگرنه زیاد دردش شدید نیس ده ثانیه میگیره ول میکنه خدا برام معجزه کرده خودش داده پس خودشم نگه میداره فک نکنم ناامیدم کنه 

2738
ب حق ابروی بی بی فاطمه زهرا صدای قلبشو میشنوی عزیزدلم❤️😍انشاالله سالم بیاد بغلت 

مرسی از دعای قشنگت من به دعاهای شما خیلی احتیاج دارمو اعتقاد دارم خدا ایشالله دل همتونو شاد کنه عشقای من روزیکه بی بی زدم گفتم چجوری بیام تاپیک بزنم مثبت بودنش روبگم اوناییکه منتظرن چی میشه براهمون همش دعا و قران میخونم خدا به همه اونا که میخوان بده بمیرم برا همشون خیلی سخته اما امید یچیز دیگه اس

منم تنبلی تخمدانم دارم همسرم هم واریکوسل گرید 1و2دارهه بنظرتون بدون عمل و دارو میشه باردار شم... خسته شدم ولی یه حسی بهم میشه این ماه پری نمیاد وباردارم میشه همتون دعام کنین برام یه صلوات بفرستین باردار باشم... ❤️😘

منم همین فکرو میکنم چون ضعیف بود چجوری میرفت لقاح میشد درضمن من تمام علایم بارداریم روزبروز میره بال ...

اصن ب این چیزا فک نکن..اینا همش عدد و ارقامه..چن هفته ای؟

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
مرسی از دعای قشنگت من به دعاهای شما خیلی احتیاج دارمو اعتقاد دارم خدا ایشالله دل همتونو شاد کنه عشقا ...

فدای تو خواهر قشنگم . مصلحته دیگه 😍 من زمان زیادی نیست اقدام کردم🙈کلا ۳ ماه اقدام بی نتیجه داشتم ولی خب  میترسم دیگه

یه مقدار عفونت دارم از همون میترسم فک میکنم از همونه

2706