2737
2734

همسرم واریکوسل داشت گرید ۳..اسپرماش ۶ ملیون بود یعنی عملا نزدیک ب صفر..عمل کرد و دو دوره ۴ ماهه دارو مصرف کرد..در کنارش انواع اقسام مغزیجات گرمیجات بهش دادم ..خودمم تنبلی تخمدان داشتم چاق نبودم ولی یه خورده اضافه وزن داشتم وزنمو اوردم پایین و پیاده روی داشتم خدا خواست و شد..ناامید نباشین با اراده محکم ادامه بدین خدا خیلی بزرگه..عکس رنگی هم انجام دادم حتما انجام بدین اونایی طول کشیده شاید مشکلی باشه..خلاصه از هرجهت خودتونو تقویت کنین و امیدتون بخدا باشه..با اسپرم ضعیف من بچمم پسر شد ک میگفتن هرکی واریکوسل عمل کنه بچش دختره و ....اون بالایی خواست...تاپیکو زدم ک یه روزنه امیدی واستون باشه..هرسوالی داشتین بگین جواب میدم

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا

جدی میگی مبارکه .منو شوهرمم مشکل داریم

یا قمربنی هاشم نذر کردم اگه بارداربشم پسرباشه اسمشو میزارم ابوالفضل .اگه یه دخمل بانمک شیرین زبونم باشه نازنین زینب سقای بی دست دستم بگیر.فقط باید یاد بگیریم کسی رو قضاوت نکنیم ❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

وای عزیزم چه به موقع اومدی میشه منو دلداری بدی؟ 

من سقط تو 6 هفته داشتم به علت اسپرم ضعیف همسرم 

واریکوسل داره ولی گفت عمل نمیخواد 

سه ماهه داره آمپول میزنه و قرص میخوره 

دکتر گفت این ماه اقدام کنم خیلی نگرانم

تعداد 24 

حرکت 25 

مورفو 19 بود 

الهی خدا نی نی تو برات حفظ کنه 

پسر قشنگم کی بشه برات برم خواستگاری؟ 😍❤️ای جاااانم فکر کن عروسیت 😍😍😍
یه سوال.کسی که واریکوسل داره علائمش چیه؟

علایمی نداره ..ما اصن فکرشم نمیکردیم داشته باشه فقط چون طول کشیده بود گفتیم محض احتیاط ازمایش بده

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
2738

دقیقا منم شوهرم ضعیف بود اما بعد یک سال که ازاقدامم میگذشت ای یو ای هم کرده بودم جواب نداد دوسال بعد از روش گذشت اقدام جدی کردم که برم ای وی اف اما این ماه دکترباقرص شروع کرد لتروزول وگلوکفاژ خوردم درکنارش عرق فراسیون همسرم نه قرصی خورد نه چیزی فقط عرق کاسنی و مرزه دادم اونم نامنظم میخورد امیدی نداشتم به درگاه خدا اونقدر التماس کردم این ماه معجزه شدالان شیش هفتمه از درگاه خدا ناامید نشین بچه ها خدا خیلی مهربونه کافیه از ته دلتون ازش بخواین 

بی صبرانه منتظر اومدنتم فندق من ای معجزه خدا😘😘😘
ما هم همینطوری بودیم، همینطوری شد 

عزیزم میشه کامل برامون بگی 

چه داروهایی مصرف کردین و چه مدت؟ 

پسر قشنگم کی بشه برات برم خواستگاری؟ 😍❤️ای جاااانم فکر کن عروسیت 😍😍😍
علایمی نداره ..ما اصن فکرشم نمیکردیم داشته باشه فقط چون طول کشیده بود گفتیم محض احتیاط ازمایش بده

عزیزم بتات چند بود اولین ازمایش چن روز بعد تاخیر رفتی واینکه قلبش کی زد؟

وای عزیزم چه به موقع اومدی میشه منو دلداری بدی؟  من سقط تو 6 هفته داشتم به علت اسپرم ضعیف همسر ...

این خیلی خوبه ک عمل نمیخواد عزیزم..یعنی گریدش شدید نیس و فقط با دارو رفع میشه..عزیزم همینکه طبیعی یه وفه باردال شدی خیلی خوبه ک...حتما تقویتش کن مغزیجات بهش بده خرماسیادونه بخورین ..نخود بپز هرشب بهش بده عرق کاسنی بهش بده شبی یه استکان در کنارش داروهاشم مصرف کنه  زود زود نتیجه میکیری..

عزیزم بتات چند بود اولین ازمایش چن روز بعد تاخیر رفتی واینکه قلبش کی زد؟

۸ روز از پریودم  گذشته بود ک تست زدم مثبت شد ۱۰ روز گذشت ازمایش تیتر بتا دادم دویس خورده ای بود بتام

۸ روز از پریودم  گذشته بود ک تست زدم مثبت شد ۱۰ روز گذشت ازمایش تیتر بتا دادم دویس خورده ای بود ...

یعنی 18روز دیگه دویست به بالا بود؟

2706