2733
2739
عنوان

هرکی اسپرم همسرش ضعیفه یا واریکوسل داره بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 1518 بازدید | 70 پست
وای عزیزم چه به موقع اومدی میشه منو دلداری بدی؟  من سقط تو 6 هفته داشتم به علت اسپرم ضعیف همسر ...

عرق کاسنی ومرزه بده بهش من همسرم اسپرماش 4میلیون بود این ماه هیچ قرصی دارو نخورد باردار شدم

بی صبرانه منتظر اومدنتم فندق من ای معجزه خدا😘😘😘
دقیقا منم شوهرم ضعیف بود اما بعد یک سال که ازاقدامم میگذشت ای یو ای هم کرده بودم جواب نداد دوسال بعد ...

عرق فراسیون خودت خوردی یا همسرت؟؟ عرق کاسنی به شوهرت دادی، میشه بگی جنسیت بچه یه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای عزیزم چه به موقع اومدی میشه منو دلداری بدی؟  من سقط تو 6 هفته داشتم به علت اسپرم ضعیف همسر ...

عزیزم بتات چند بود اولین ازمایش

عرق فراسیون خودت خوردی یا همسرت؟؟ عرق کاسنی به شوهرت دادی، میشه بگی جنسیت بچه یه؟

عزیزم عرق فراسیون خودم خوردم همسرم کاسنی و مرزه هنوز شیش هفته امه عزیزم جنیستش مشخص نیس

2731

شوهرمنم واریکوسل داشت۲۳هزار اسپرم داشت اصلا هیچ امیدی نبود اسپرماش برگرده خودمم اندومتریوز و تنبلی داشتم ۶ماه بیخیال بچه بودیم چون دستمون خالی شده بود واقعا توهمون ۶ماه خدا بهم داد شب تولد امام حسن بیشتریا بخاطر استرس بیخیال باشید

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟
۸ روز از پریودم  گذشته بود ک تست زدم مثبت شد ۱۰ روز گذشت ازمایش تیتر بتا دادم دویس خورده ای بود ...

عزیزم اینقد گفته بودن اسپرم ضعیف باشه بچه سقط میشه منم ترسیده بودم الان دیگه هیچ استرس ندارم هرچی خدا بخواد کاش صدای قلبشو بشنوم

2738
عزیزم اینقد گفته بودن اسپرم ضعیف باشه بچه سقط میشه منم ترسیده بودم الان دیگه هیچ استرس ندارم هرچی خد ...

ممکنه اون بچه بخاطر ضعیف بودن اسپرم تو شیش هفت ماه سقط شه؟

خدا جونم شکرت واسه همه چی😍

عزیزم انشاالله نی نیتو سالم بغل کنی

من با این ک پریودام کاملا منظمه و عقب جلو نداره مشکل تخمدان هم ندارم نشدم 

این ماه دکتر برام ازمایش نوشت فردا میرم جوابشو بگیرم🥺امیدوارم زودی جواب بگیرم 

عرق کاسنی و مرزه و فراسیون برا چی خوبه؟؟؟

وزن اولیه 75.وزن فعلی ۶۲ 😍  ممنونم از سیتارا جونم با اخلاق فوووق العادش که کمکم کرد به وزن دلخواهم برسم😍عشقی 
ممکنه اون بچه بخاطر ضعیف بودن اسپرم تو شیش هفت ماه سقط شه؟

عزیزم نمیدونم که توکل برخدا خیلیا اینجوری نشدن بچه براشون مونده فقط توکل برخدا منم سپردم بخودش

عزیزم انشاالله نی نیتو سالم بغل کنی من با این ک پریودام کاملا منظمه و عقب جلو نداره مشکل تخمدان هم ...

کاسنی ومرزه بذا مرد افزایش اسپرم فراسیون هم تنبلی تخمدان

کاسنی ومرزه بذا مرد افزایش اسپرم فراسیون هم تنبلی تخمدان

مرسی عزیزدلم انشاالله خداحاجت روات کنه❤️😍

وزن اولیه 75.وزن فعلی ۶۲ 😍  ممنونم از سیتارا جونم با اخلاق فوووق العادش که کمکم کرد به وزن دلخواهم برسم😍عشقی 
2706