2733
2734
عنوان

بخاطر این چیزا کلی گریه کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1704 بازدید | 114 پست
ما هم تو اثاث کشی هستیم دوتا تخم مرغ و‌رب هست فقط.باید یه فروشگاه بریم.گرونی واقعا کمر شکنه

دقیقا مثل ما البته اثاث کشی نداریم، رب هم نداریم 😅

😆😘😢😶😅😐😭😍😂😃😙😋😒😪😫🤒😷😟😤😞😲😖😜😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من تا دلت بخواد از این روزا داشتم ، اروم باش این روزا میگذره، اتفاقا امروز یاد اون روزا افتاده بودم و کلی غصه خوردم، ولی این روزا میگذره گلم خداروشکر تنتون سلامته

2728
چرااخه شوهرت چیکارمیکنه پس؟مام ازاین روزاداشتیم 

درامد منفی اجاره عقب افتاده و بدهی... مغازش بسته بود چند وقت بخاطر کرونا‌... داریم له میشیم

😆😘😢😶😅😐😭😍😂😃😙😋😒😪😫🤒😷😟😤😞😲😖😜😕
دقیقا مثل ما البته اثاث کشی نداریم، رب هم نداریم 😅

عکسشو بفرستم می‌میری از خنده هیچی نداریم هیچی

خدایا شکر بابت آسانی بعد هر مشکلات.⁦❤️⁩⁦❤️⁩خدایا مواظب پسرم و باباش باش⁦♥️⁩⁦♥️⁩تیکر به‌وقت تولد یک سالگی پسرم
2738
ما ۵۰ میلیون داریم میتونیم عروسی کنیم ؟؟؟

میشه ولی باید خییییلی ساده بخری عروسیتم باید خیییلییی ساده باشه

یه روزی میرسه که وقتی خورشید میاد و بهم سلام میکنه من وتو و بابایی رو با هم میبینه آلوچه کوچولوی من!👸🏻👼🏻🤴🏻
بستگی داره به غذات و تالارت داره دیگه کدوم شهری ؟

یه شهر کوچیکم بستگی داره مثلا غذا بدیم یا چن نوع میوه ولی چون طرف من قبلا ازدواج کرده و خودمم بدخواه زیاد دارم باید عروسی توپ داشته باشیم خونه ماشین هم داریم 

صدای خورد شدن اخرین تکه شیشه های قلب شکسته ام را شنیدم ، دیگر نایی برای زندگی نمانده مهربانم...خدایا نجاتم بده 😔
همسرت چیکارس؟چقد شرمندتون میشه یاد بابام افتادم😔🤦‍♀️

بنده خدا خودش هم در عذابه، وضعیت لباسای اون بدتره، فکر کن فقط ۲ دست لباس مونده واسش، من یه دست، لباسام کثیف میشه مال اونو میپوشم تا لباسمو بشورم و خشک بشه... خودش داره تلاشش رو میکنه...

😆😘😢😶😅😐😭😍😂😃😙😋😒😪😫🤒😷😟😤😞😲😖😜😕
میشه ولی باید خییییلی ساده بخری عروسیتم باید خیییلییی ساده باشه

چیو خیلی ساده بخریم؟پس اون موقع عروسیو اگ ی سال بندازم عقب سرمایش ۲۰۰ میلیون میشه اخه سال بعد ۲۰۰ میلیون ارزش داره؟

صدای خورد شدن اخرین تکه شیشه های قلب شکسته ام را شنیدم ، دیگر نایی برای زندگی نمانده مهربانم...خدایا نجاتم بده 😔
2706