2733
2739
عنوان

ینی من اشتباه فک میکنم؟

115 بازدید | 5 پست

22سالمه یه پسر 1سال و 3ماهه دارم شوهرم 29سالشه ازش خیلی بهترم تنها فرقی ک اشکارا معلومه جثه درشتشه و من ریز ترم قدم 168وزنم 47البته پسرم شیرمنو میخوره و بخاطر شیردهی اینجور ضعیف شدم اوایل خیلی دوسم داشت من ادم با احساسیم خیلی مهربونم شدید... خیلی پر حرفم اهل تعریف... هستم اما شوهرم ی کلمه هم حرف نمیزنه ازش سوالی بپرسم چشاشو بازو بسته میکنه جواب میده یا سرشو فقط تکون میده صحبت نمیکنه... من احساس میکنم دوسمنداره هیچ محبتی ب من نمیکنه اگه از الان تا صبح روبروش باشم نگامم نمیکنه هیچ صحبتی نمیکنه کاریو درست انجام ندم سرم داد میزنه من حس میکنم دیه منو نمیخاد اوایل حتی برام گریه هم میکرد نظر شما چیه؟ شما بودید چیکار میکردید من هیچوقت تابع خیانت نیستم کار درستی نیس اما پس من تا کی قراره با یه ادم اینجوری ک حتی صحبتم نمیکنه زندگی کنم ک فقط برای رابطه و نزدیکی پیشم میاد

چش عسلی تو دل برو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان لطفا راهنمایی کنید من از این اوضاع خسته شدم خیلی دوسشدارم و کااااااش نداشتم اون حتی نگامم نمیکنه ففط برای نزدیکی... تو خیابونم یا جایی ک میریم همش ب بقیه نگاه میکنه من ناراحت میشم واقعا

چش عسلی تو دل برو
2731

عزیزم قطعا این رفتار عادی نیست و رفتارش اشتباهه بشین باهاش صحبت کن گیریم تو لاغر شدی یا هر چی آدم به این سادگی باید بیخیال همسرش بشه؟ باید باهاش صحبت کنی و آشکارا همین حرفایی ک اینجا زدی رو به خودش بگی چون این حرفا دقیقا حرفای دلت و حسته سعی کن اصلا موقع صحبت گریه نکنی و کاملا جدی باشی اصلا مظلوم نمایی نکن و جدی باش امیدوارم صحبتاتون نتیجه بذه 

عزیزم قطعا این رفتار عادی نیست و رفتارش اشتباهه بشین باهاش صحبت کن گیریم تو لاغر شدی یا هر چی آدم به ...

من تو این سن پیر شدم بارها و بارها باهاش صحبت کردم بدتر از قبل شده واقعا کم اوردم دیگه بریدم نمیدونم با چه زبونی بهش بفهمونم گاهی میگم شاید دیگه دوسمنداره یا اینکه با کسیه اما مطمئنم ک منو نمیخاد چون تا 8ماه پیش از سرکار ک میومد بغلم میکرد بوسم میکرد میگفت زن خوشگلم زن مهربونم تو همه کسمی ولی حالا باید پولش بدی تا خرف بزنه

چش عسلی تو دل برو