2737
2734

من دیروز تاپیک زدم یکی از بچه ها گفت رنگ شماره۶nبا سه صفر بزار رو موهات 

الان گرفتم چقدر رنگ شماره 6؟و چقد سه صفر بریزیزم؟اکسیدانم میخواد؟؟؟

بعد پول نرسید اکسیدان بخرم اون فروشنده گفت که باید مارک رنگ، اکسیدان بگیری گفت اینجوری موهات رنگ نمیگیره من یه نصف اکسیدان ۹%دارم از یه مارک دیگه

من پایین موهام فقط دکلره داره حالا عکس میزارم ببینین

در وجود من دو قلب میتپد💕یه صلوات مهمونم کن برای سالم بودن تو دلیم😘آهای تویی که امضایی منو میخونی هر چی آرزوی خوبه مال تو🥰

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
چه رنگی میخای بشه

می‌خوام تیره تر از اینی که هست بشه و خوش رنگ بشه

در وجود من دو قلب میتپد💕یه صلوات مهمونم کن برای سالم بودن تو دلیم😘آهای تویی که امضایی منو میخونی هر چی آرزوی خوبه مال تو🥰
n6 میتونه این پایه از دکلره رو پوشش بده میتونی استفاده کنی ولی به هیچ عنوان سه صفر رو قاطیش نکن .. ن ...

ترکیبش بگو بهم عزیزم 

n6 میتونه این پایه از دکلره رو پوشش بده میتونی استفاده کنی ولی به هیچ عنوان سه صفر رو قاطیش نکن .. ن ...

پس چقد میخواد 

😨چرا سه صفر رو قاطی نکنم عزیزم ؟روشن میشه؟

2738
ترکیب چی رو عزیزم؟ مگه n6 نخریدی؟

میگم چقد اکسیدان قاطی کنم چقد رنگ واسه این مقدار از موهای پایینم

پس چقد میخواد  😨چرا سه صفر رو قاطی نکنم عزیزم ؟روشن میشه؟

سه صفر اصلا اینجا کاربردی نداره سه صفر یه روشن کننده ست با تن نارنجی ، الان هدف اینه اون قسمت دارای دکلره که تو عکس نارنجی افتاده پوشش داده بشه که رنگ n6 میتونه بپوشوندش و یه قهوه ای تیره متوسط بهت بده

اگه سه صفر قاطی کنی موهات میشه قهوه ای نارنجی روشن و قسمت دکلره ات هم همینطوری میمونه

میزان اکسیدانت هم کمه ، ضمن اینکه برای این پایه از دکلره و این شماره از رنگ از اکسیدان شش درصد استفاده میشه

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
میگم چقد اکسیدان قاطی کنم چقد رنگ واسه این مقدار از موهای پایینم

مقدار رنگ به حجم موهات بستگی داره مهم نیست کم هم درست کنی باز تموم که بشه سریع درست میکنی دوباره و میزنی به جاهایی که مونده

اکسیدان هم به اندازه ای باید بریزی که مخلوطت به غلظت ماست معمولی برسه

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
سه صفر اصلا اینجا کاربردی نداره سه صفر یه روشن کننده ست با تن نارنجی ، الان هدف اینه اون قسمت دارای ...

وای خوب گفتی عزیزم  حالا فردا میرم عوض میکنم

یه اکسیدان کامل با یه رنگ قاطی کنم

مقدار رنگ به حجم موهات بستگی داره مهم نیست کم هم درست کنی باز تموم که بشه سریع درست میکنی دوباره و م ...

آها ممنونم عزیزم😘

وای خوب گفتی عزیزم  حالا فردا میرم عوض میکنم یه اکسیدان کامل با یه رنگ قاطی کنم

روی رنگ معمولا مینویسه که چقدر اکسیدان میخواد مثلا اگه نوشته یک به یک ، یعنی اگه مثلا مقدار تیوپ رنگت ۶۰ میل باشه قوطی اکسیدانت هم ۶۰ میل باشه میشه یک به یک .. اگه اکسیدان از مارک خود رنگ باشه این هماهنگی وجود داره

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
2706