2737
2734
عنوان

خانوما تو مطب دکتر متخصصم ولی روم نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 790 بازدید | 55 پست

رو نمیخاد روزی صدنفر میرن اتفاقا عقب ماندگی نیست همه دنیا دنبال برنامه ریزی برا ایندن گلم از دکتر بپرس و نت سرچ کن تغذیه و نزدیکت طبق اصول انجام بده روایت های دینی انجام بده من خدا خواست نتجه گرفتم پسر میخای یا دختر

چه خوب کاش خودش بپرسه . اخه من یک بار پارسال رفتم دکتره خیلی بد برخورد کرد باهام . گفت نههههه این حر ...

اره منم برای بچه اولم 

نه دیگه اینجوری نیستن 

وظیفشه وگرنه بچه رو همه میتونن درست کن 😄

آنچهِِ خوبان هَمهِ دارَن تویِکجاداری ..❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
رو نمیخاد روزی صدنفر میرن اتفاقا عقب ماندگی نیست همه دنیا دنبال برنامه ریزی برا ایندن گلم از دکتر بپ ...

عزیزم منم دقیقا به خاطر برنامه های زندگیم میخوام برا تعیین جنسیت . چون من فقط توانایی اوردن یه بچه رو داره بعدشم کلا تو خانواده منو شوهرم همه دخترن نوه ها. من و شوهرمم عاشق پسریم . شما راهنماییم میکنی چه روشی و انجام بدم؟

امید زندگیم دوقلوهام😍 
2740
حس میکنم چیز بدیه . بی کلاسیه . عقب مونده بازیه  ولی شوهرم خیلی دوس داره

نه عزیزم اصلا هم بی کلاسی نیست. یه چیز عادی هست واسه متخصص های زنان

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
بشوهرت بگو بگه  مردا پررو ان😂

خخخ اره پیش طب سنتی رفتیم با شوهرم گفتم تو بگو من اصلا نمیگم. ولی اینجا کلا ورود اقایان ممنوعه تو مطبش.

سر شوهرمم کلی غر زدم ک من روم نمیشه گفت حالا به خاطر من برو 

امید زندگیم دوقلوهام😍 
اره زنه میگن خیلی هم مهربونه . خجالتی بودن خیلی بده

والا من چیزی بنام خجالت حالیم نمیشه اصلا پیش هم جنس البته

لیزر بری پس میخای چیکار کنی😂😂😂والا

I am a queen because I have a cute mad king
عزیزم منم دقیقا به خاطر برنامه های زندگیم میخوام برا تعیین جنسیت . چون من فقط توانایی اوردن یه بچه ر ...

اگر میخای صدرصد پسر باشه برو ای وی اف ببخشید دختر زایی اطرافتون خیلی زیاد ...من خودم تغذیه و راه نزدیکی رو انتخاب کردم و پسر دور برم زیاد ...کاسنی شوهرم با شربت درست میکردم میداد و گرمیجات میخوردم صبح ها دو دونه فلفل سیاه خیلی کارها کردم یه کاغذ و خودکار برداشتم نت سرچ کردم و نوشتم رعایت کردم دعای پسر دار شدن خوندم و اسمش محمد گذاشتم از قبل بارداری نیت کردم