2733
2734
عنوان

خانوما تو مطب دکتر متخصصم ولی روم نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 790 بازدید | 55 پست
مرسی عزیزم روحیه گرفتم پس با اعتماد به نفس میگم انگار چیز عادی ایه    

خواهش نیکنم اره گلم راحت بگو من والا هر وقت برم واسه بچه با کمال ارامش میگم 

زگیتی دو کس را سپاس یکی حق شناس یکی حد شناس👌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر میخای صدرصد پسر باشه برو ای وی اف ببخشید دختر زایی اطرافتون خیلی زیاد ...من خودم تغذیه و راه نزد ...

چقد خوب . خدا برات حفظش کنه . اره من خواهرم سه تا دختر داره . خواهرای شوهرمم هرکدوم دوتا دختر . داداششم دوتا دختر فقط یکی از برادراش یه پسر داره . رفتیم طب سنتی گفت برا دختر اوردن بدنت مناسبه به شوهرم ولی به من گفت تو خوبی متعادلی . اخه ای وی اف میترسم از اینکه نمونه برام و سقط بشه خیلی دیدم ای وی اف ک نمونده

امید زندگیم دوقلوهام😍 
2728
عزیزززمممم واسه تعیین جنسیت بچه اومدم . میخوام باردارشم . سه ساله ازدواج کردم . ولی شب عروسی سکته رو ...

فک کنم ازونایی هستی که میگی روتو برگردون لباس بپوشم😂😂😂

شوخی کردم گلم خحالتی نباش هم حنسته دیگه پزشکه 

لیزر هم برو بعد زایمان و شیردهی😎

I am a queen because I have a cute mad king
2740
فک کنم ازونایی هستی که میگی روتو برگردون لباس بپوشم😂😂😂 شوخی کردم گلم خحالتی نباش هم حنسته دیگه پ ...

خخخخ نه فقط با همسرم خجالتی نیستم‌با اون‌پروام . باشه   

امید زندگیم دوقلوهام😍 
گلم ای وی اف کن درسته مشکلاتی داره حتی خدانکرده سقط شه اما بعد ا پشیمون نمیشی

واقعا؟؟؟ من شوهرم خیییلییی پسر دوس داره . راستی دکتره بهم دارو نداد ها فقط گفت سه ماه شوهرت گرمی زیاد بخوره بعد بیا برا سونو و امپول بدم

امید زندگیم دوقلوهام😍 
واقعا؟؟؟ من شوهرم خیییلییی پسر دوس داره . راستی دکتره بهم دارو نداد ها فقط گفت سه ماه شوهرت گرمی زیا ...

گلم نمی دونم می دونی یا نه  فقط بهت بگم اینا صد در صد نیست 

بشوهرتم بگو 

فقط احتمالشو بالا می بره

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮