2733
2739
عنوان

قلبم شکسته ....خدایا چرا؟؟

892 بازدید | 65 پست

سلام بچه ها امیدوارم غم وناراحتی نباشه تو زندگی هیچ کس...

بچه ها یه چیزایی هست که داره قلبمو میسوزونه داره اتیش میگیره...

امروز تنها راه مادر شدنم بسته شد....امروز شوهرم میکرو تسه بیضه داشت....چقدر سختی کشیدم  به خاطر همه چی ولی پرونده ماااهم بسته شد...

جواب ازمایش مون صفر امد ....یعنی شوهرم دیگه. نمیتونه بابا بشه الان این حرفااارو ک مینویسم بغض راه گلوم رو بسته....میدونید چرااا نه به خاطر اینکه ازمایشمون صفر بود ب خاطر اینکه وقتی شوهرمو خواستن مرخص کنند..گفت یاابوالفضل...بعدش ب گریه افتاااد....بهش که فک میکنم قلبم میسوزه شوهری که به نظر خودم جنسش از سنگ بود داشت گریه میکررد...هیچ راهی خدا برام باز نزاشت حداقل ب خاطر غرور شوهرم ب خدااا گفتم خیلی مشتی دمت گرممم...ب امام رضا گفتم اقا تو رو که ب جان جوادت قسم داده بودم تو چرااا ب امام حسین گفتم اسمشو ب عشقت میزارم حسین اگ دختر شد زینب بازم نشددد حکمتش چیه...تازه برای کسی که قرار نیس بیاااد لباس نوزادی خریدم....

شمااا کمکم کنید دلداریم بدین ادم بی دین و ایمانی نیستم بلکه خیلی هم مقیدم ب این چیزاااا ولی طاقت شکستن غرور شوهرمو نداااشتم خدااا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی بمیرم😢😢

یارو از کلاهش خرگوش در میاره، بعد من نتونستم یه گوساله رو از قلبم دربیارم                                             خدایا صبری که دادی به دردی که دادی نمیخوره                 99/9/9 ی خبر خوب بهم میدن       خــُدایــا  حــواســت  هصــ؟صــدای  هِق  هِق  گــریــع  هام  عــز  هَمــون  گــلــویــی  مــیــاد  ڪــِ  تــو  عــز  رگــش  بــع  مــن  نــزدیــڪــتــریــ..!  
2728

چرا يه بچه به فرزندي قبول نميكنيد

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
2738

از ته دل برات دعا کردم عزیزدلم اگه دوس داشتین شما هم منو دعا کنید الهی به حق امام حسین خدا بهت یه جفت دوقلو سالم خوشگل بده من به معجزه به شدت اعتقاد دارم 

بعد دوسال انتظار خدا یه فرشته کوچولو گذاشت تو دلم خیلی خوشحال بودم بعد هر نمازم خدارو شکر کردم ۹ ماه تو وجودم رشد کرد و بزرگ شد وقتی دنیا اومد گفتم من خوشبخت ترین زن دنیام شوهرم دیوانه وار دوسم داشت ثمره عشقمونم دنیا اومده بود ولی نمیدونستم اینقدر عمر خوشبختیم کوتاهه یه هفته به پایان ۴ ماهگی پسرم فهمیدم فرشته کوچولوم سرطان خون داره اول ۶ ماهگی اسمونی شد  اگه امضامو خوندی برای ارامش دلم دعا کن اگه مادری الهی هیچوقت داغ بچتو نبینی اگرم دوس داری مادر  بشی ان شاءالله خدا دامنتو با اولاد صالح و سالم سبز کن برا منم دعا کن خدا بهم اولاد سالم و صالح بده اگه صلاح میدونه ممنون 😔

من مشکل تنبلی داشتم دو بار ای وی اف کردم نشد و سریع تو سن ۲۸ سالگی درخواست فرزند خونده دادم وتو ۲۹ سالگی بچم بعلم بود چرا فکر کردی راهش بستس .یه بچه به فرزندی بگیر .البته شما میتونی جنین اهدایی هم بگیری 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 

الهی خدا وقتی که فکرشم نمی کنین معجزه کنه و حال دلتونو خوب کنه . آمین یا ارحم الراحمین

اگه جایی بود ک شبیه تو داشت دلم یک دونه عین تو می خرید ❤بابا❤ . اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . می شه واسه بابام فاتحه و صلوات بفرستین ؟ ان شاالله ثوابش ب عزیزای آسمونیتون برسه . ممنونم 🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . یا جوادالائمه ادرکنی

از حکمت خدا ناراحت نشو عزیزدلم خودش همه چیز رو درست میکنه؛؛؛؛شاید یه چیزی شبیه معجزه اتفاق بیافته شاید الان خیلیا بگن معجزه چیه اما اگ خدا بخاد میشه😊😊فقط ازش ناامید نشو

اصلا شاید خدا براتون اینو بخواد ک پدر مادر کسی بشید ک از نعمت پدر و مادر ناامیده

من کساییو تو زندگیم داشتم که یه ثانیه فکر نبودنشون اشکمو در میاورد همون آدما الان واسم فرقی با یه غریبه ندارن فقط میدونم که یه زمانی میشناختمشون؛؛؛واقعی دوسشون داشتم و کلی خاطره باهاشون داشتم ولی دیگه واسم هیچ اهمیتی نداره که کجان و پیش کین و چیکار میکنن و باید اعتراف کنم که دیگه دوسشون ندارم و نیازی هم به بودنشون ندارم؛؛؛؛میخوام بگم زمان بدین؛؛همیشه زمان همه چیزو حل میکنه به مرور؛؛حتی چیزایی که فک میکنین هیچوقت حل نمیشه....
خب از پروشگاه بچه بیارید چه فرقی میکنه  تازه اندامتم بهم نمیریزه رابطتتون خراب نمیشه یه بچه هم ...

والا من همین کارو کردم 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 

عزیزم خودتو ناراحت نکن .خدا اگه بخواد بده از همون صفر هم میده من به چشم حودم دیدم .

من توصیه میکنم بچه از پرورشگاه بیارید بخدا خیلی ثوابه خیلی

Naznar 74...تیکر بارداری سومم هست سومین دخترم قند عسلم زودبیا که دل تو دلمون نیست هممون منتظرتیم....تاریخ ۹۹.۹.۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد ...خدایا سپاسگزارم بابت اینکه خوشبخت ترین زن دنیام ..خدایا شکرت خدایا شکرت ..ممنون که هستی ممنون که حواست به ما هست ..زندگیم عالیه😍😍😊
2706