2737
2734
عنوان

قلبم شکسته ....خدایا چرا؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 892 بازدید | 65 پست
وا الکی الکی خودت پروندتا بستی!!!!!!!!!!!!!!!! تعجب می‌کنم بخدا شوهر دوستم با اسپرم صفر الان بچه دو ...

یعنی دوستتون از اسپرم صفر بچه دار شدن چطوری مگه فقط توی بیوپسی اسپرمی پیدا بشه وگرنه از کجا...

دوست عزیزم تاپیکتون رو خوندم ..انشاا... انجام میدم ببینم چی میشه..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم خیلی ناراحت شدم .دارم گریه میکنم برات دعا میکنم از ته قلبم آرزو میکنم خدا یه نی نی کوچولو خوشگ ...

دوست عزیزم منم با گریه شما گریم گرفت ممنونم ک اینقدر منو درک میکنید..

2731
یعنی دوستتون از اسپرم صفر بچه دار شدن چطوری مگه فقط توی بیوپسی اسپرمی پیدا بشه وگرنه از کجا... دوست ...

اره فداتشم دستور و تا شش ماه هم خودش که مشکل فولیکول داشت هم شوهرش که اسپزم صفر داشت انجام داشت انجام داذن باورت نمیشه تا دوباره ازمایش ذادن دکتر گفته بود معجزه شده،،، خواستی شمارتو بده ببرمت تو گروه واتساپ از این موارد زیاذ بودن که جواب گزفتن

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب  زهرای(رستا) منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم،،، شاید بدردتون خورد،،،، ((خدای مهربونم شکرت بابت فرشته کوچولوی نازنینم،، دخترم 11 مرداد 99 بدنیا اومد)) 
اره فداتشم دستور و تا شش ماه هم خودش که مشکل فولیکول داشت هم شوهرش که اسپزم صفر داشت انجام داشت انجا ...

سلام عزیزم من براتون دعوت دوستی فرستادم اگه میشه قبول کنین شماره بدم منو هم ببرین تو گروه لطفا.

الهی فردا از خواب بیدار بشی ببینی اون حاجتی که همیشه میخواستی رو خدا بهت داده و حاجتت برآورده شده.