2737
2734
عنوان

میخام دوقلو باردار بشم

164 بازدید | 11 پست

سلام دوستان من 33 سالومه و یه دختر سه ساله دارم میخوام اقدام کنم واسه بارداری و اگه بشه دوقلو باشن.چون تو خانواده خودم دوقلو زیاد داریم و احتمالش زیاده البته میخام با کمک دکتر این کارو بکنم.نظر شما چیه زود نیست نسبت به سن دخترم؟مامان ای دوقلو دار بیان بگن سخت نیست؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

میگن کسایه که قرص ال دی میخورن 

وقتی قطع کنن وکنار بذارن

از ماه های بعدب چندتا تخمک ازاد میکنن

قبلا تو تایپینگ خونده بودم که دکترا یک قرص تجویز میکنن که باعث دوقلوزایی میشه 

اسمشو یادم نیست سرچ کنی برات میاد

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   

خيلي سختههههههههه ما يه جفت دازيم تو خانوادمون ولي به مشاورهم مراجعه كن براي دخترت چون دوتا ميشه شايد يكم روش تاثير بد بزاره 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
2740
خيلي سختههههههههه ما يه جفت دازيم تو خانوادمون ولي به مشاورهم مراجعه كن براي دخترت چون دوتا ميشه شاي ...

ما هم تو خانوادگی کلی دوقلو داریم.بعضیشان میگن خوبه بعض یا راضی نیستن.شوهر من عاشق بچست

https://www.ninisite.com/discussion/topic/488486/اقدام-برای-بارداری-دوقلویی-به-روش-کاملآ-طبیعی?page=1

این تایپینگ بخون احتمالا اسم قرص ها رو پیدا میکنی

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
ما هم تو خانوادگی کلی دوقلو داریم.بعضیشان میگن خوبه بعض یا راضی نیستن.شوهر من عاشق بچست

بببين تو ميخواهي تر و خشكشون كني نه شوهر علاوه بر اون يه دختر كوچيك داري كه بايد به اونم برسي و مطمئن باش خيلي ضربه ميخوره دخترت چون حواست ازش پرت ميشه محبتت كم ميشه توجه ها سمت اون دوتا ميره و حس حسادت پيدا ميكنه 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak