2737
2734
عنوان

تا حالا شده برا چیزی واقعاً تلاش کرده باشید و بهش نرسید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 633 بازدید | 56 پست
اره

چی بوده؟ چقدر تلاش کردی؟ 

بله من مشکلات زیادی تو زندگیم داشتم و سختی های زیادی کشیدم ولی با تلاش به خیلیاشون فائق شدم. احساسات عمیق انسانی مثل خشم، غم و حتی اضطراب رو مثل همه شما تجربه میکنم. و قرار نیست با روانشناس شدنم، انسانیت رو از من بگیرن! بله، اینجا برای مشکلات ساده تاپیک میزنم، مسائلی که خودمم میتونم حلشون کنم ولی باز هم اینجا محیط جالبی هست که میشه افکار و نظرات مردم دیگه رو خوند و ازشون یاد گرفت و جامعه اطرافت رو شناخت. هیچ تاپیکی هم حذف نمیکنم، چون از هیچ قضاوت و تفکر کلیشه ای نمیترسم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چهار سال تلاش کردم برای مادر شدن ولی کم آوردم دیگه و نشد.الانم زندگیم داره سر همین میپاشه تو تاپیکم هست.یه وقتایی واقعا سرنوشت جور دیگه بازی میده آدمو.ولی نباید امیدو از دست داد.شاید نتیجه نگرفتن از تلاش زیاد هم یه حکمتی داره

خدایا کودکم منتظر است تا او را به من برسانی،،،،او دستان مرا میخواهد و من بوی تنش را،،،،خدایا،،،،،
2728
تلاش خودت بود یا با دعایی چیزی؟

هم تلاش هم توکل

بله من مشکلات زیادی تو زندگیم داشتم و سختی های زیادی کشیدم ولی با تلاش به خیلیاشون فائق شدم. احساسات عمیق انسانی مثل خشم، غم و حتی اضطراب رو مثل همه شما تجربه میکنم. و قرار نیست با روانشناس شدنم، انسانیت رو از من بگیرن! بله، اینجا برای مشکلات ساده تاپیک میزنم، مسائلی که خودمم میتونم حلشون کنم ولی باز هم اینجا محیط جالبی هست که میشه افکار و نظرات مردم دیگه رو خوند و ازشون یاد گرفت و جامعه اطرافت رو شناخت. هیچ تاپیکی هم حذف نمیکنم، چون از هیچ قضاوت و تفکر کلیشه ای نمیترسم...
2740

خیلی، برای خیلی چیزها دویدم و سگ دو زدم و به مقصد هم نرسیدم، اصلا اگه قرار بشه زندگیم یه جمله بشه همینه: 

جون کند و نرسید، اگرهم رسید خیییییلی دیر رسید. 

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
خوش شانس بودی .  من کلی تلاش کردم نرسیدم . پسر عموم هام کلی تلاش کردن نرسیدن  دختر عموم ...

به چی؟ 

زودتر یعنی چی تلاشت چقدر بود با ذکر مثال

مثلا ازدواجم با مرد خوب، قبولی دکتری، کار پیدا کردن

نه. اگر واقعا خواستم..رسیدم

در ۱۳۹۹/۹/۹ یه اتفاق خیلی خوب میفته برام .🤩مشاور تحصیلی و دانش جوی پزشکی هستم.❤😎"هرکاری دوست داری بکن . ساعت ها بشین موزیک گوش بده . ساعت ها فیلم ببین .  ساعت ها فقط بشین یه گوشه . ساعت ها هرکاری دوست داری بکن . میدونی چیه . این دنیا مال توعه . هرکاری دوست داری توش بکن . دنیاتو بازی کن . هر مدل که دوسش داری . به حرف دیگرانم توجه نکن . دیونه ترین ادم دنیا باش که نگران ایندش نیست . زندگی کن . بازی کن زندگی رو . هرکاری دوست داری بکن"
2706