2737
2734
عنوان

عاشق شدن چه شکلیه؟

165 بازدید | 26 پست

جدیدا به یه نفر خیلی فکر میکنم ، به موقعیت هایی فکر میکنم ک بتونم ببینمش دلم میخواد بهش برسم ولی میترسم اشتباه باشه یا پشیمون بشم از طرفی نمیتونم بیخیال فکر کردن بهش بشم

نمیتونم تشخیص بدم ک فقط ک کراش زدنِ الکیه یا واقعا عاشق شدم 

چیکار کنم؟ از فکر کردن الکی خسته شدم 

بنظرتون این عشقه یا ازین حس های الکی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

منم دقیقا ویژگیای تورو دارم ولی بااین تفاوت ک 

یه مدت نمیبینمش بیخیال میشم میگم فقط کراش ساده بوده ک الان تموم شده

ولی وقتی ی بار میبینمش دیگه نمیتونم از ذهنم بیرونش کنم

میخوامم منطقی فک‌کنم ولی‌وقتی‌میبینمش‌نمیتونم 

مواظب‌ تایپ‌ کردنت‌ باش‌،‌پشت‌ هر اکانت‌ یه‌ قلب میتپه❤️ ما هیچوقت نمیتونیم عقاید همه مردم دنیارو با بی احترامی  مثل خودمون کنیم. اگه با نظر من مخالفی میتونی ریپلای کنی و نظرتو با احترام بگی ، این سایت تبادل نظره و آدما با حرفاشون شعورشونو میرسونن:)
عمرا قبل از اینکه یه مدت با طرف باشی بتونی بشناسیش من به عشق تو نگاه اول اعتقاد ندارم  گذر زم ...

خودمم طرز فکرم تا قبل این آقا همین بود واقعا میگفتم عمرا با ی نگاه نمیشه باید ی مدت رفت و آمد و اینا باشه ولی الان به طرز فکر خودم شک کردم

به نظر من عشق واقعی از شناخت خودت شروع میشه 

یعنی به شناخت از خودت برسی و بعد ببینی مناسب ترین آدم برای این من یا حتی ورژن بهتری از من(اگه درحال رشد باشی) چه کسیه 

اگه اون آدم رو پیدا کردی میتونه بهترین انتخاب باشه و یه عشق واقعی و طولانی مدت رو تجربه میکنی

عشق واقعی از عشق به خودت میاد

لطفا آدرس پیجمو درخواست نکنید 🙏🏻 نمی‌تونم بگم خلاف قوانین سایته💚سوالات راجع به ثروت رو جواب نمیدم چون هنوز خودمو شایسته صحبت درباره این موضوع نمی‌دونم سوالاتتون درمورد قانون جذب، عزت‌نفس و روابط رو در تاپیک سوالات یا در خصوصی بپرسید💚
2706